Connect with Us

Do mbeteni gojëhapur/ Kjo është supervila e sportistit më të pasur në botë (foto)

Të tjera

Do mbeteni gojëhapur/ Kjo është supervila e sportistit më të pasur në botë (foto)

Publikuar

-

Edhe pse sot nuk është më e tij, por e ish-gruas, vilën e Tiger Woods në Florida janë të shumtë ata që e ëndërrojnë. Por, tashmë mund ta kenë të gjithë ata që janë të gatshëm të japin 40 milionë euro, pasi Elin Nordegren e ka nxjerrë në shitje.

Kujtojmë se pasuria e Tiger Woods, numri një në botë në sportin e golfit, vlerësohet të jetë 1,5 miliardë dollarë dhe mund të jetë po ai që do ta blejë këtë vilë, gjithnjë nëse e dëshiron akoma apo edhe për inat të ish-gruas. Woods dhe ish-gruaja e tij iu nënshtruan një procesi shumë të gjatë dhe të nderlikuar divorci.

Më poshtë mund të shihni disa nga pamjet e kësaj supervile. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Sport

Boks/ Joshua hakmerret ndaj Ruiz dhe rimerr 3 titujt kampion bote

Publikuar

-

Anthony Joshua ka arritur të fitojë ndaj meksikanit Andy Ruiz Jr duke u hakmarrë për humbjen e vetme të karrierës së tij. Në duelin e zhvilluar në Arabinë Saudite, Joshua tregoi se kishte nxjerrë mësime nga disfata e parë duke zgjedhur një strategji ndryshe që i solli fitoren me vendim unanim (118-110, 118-110, 119-108) pas […]

LEXO TE PLOTE
" "

Të tjera

Boks/ Ja në cilën orë fillon përballja e shumëpritur Joshua-Ruiz

Publikuar

-

Anthony Joshua dhe Andy Ruiz Jr do të ngjiten sërish në ring, për titullin kampion bote në pëshat e rënda. Beteja e shumëpritur që do të zhvillohet në Arabinë Saudite, pritet të fillojë rreth orës 21:30 me orën tonë. Në betejën e parë të mbajtur në qershor të këtij viti, “trashaluqi” Ruiz i befasoi të […]

LEXO TE PLOTE
" "

Sport

Rama-Buffonit: Juventusi është si fe në Shqipëri dhe ti je si Papa

Publikuar

-

Nga

Gjatë takimit te Ronaldos dhe Buffon me dy fëmijët që i shpëtuan tërmetit në Shqipëri, kryeministri Rama në fund pati mundësi të bisedonte edhe pak me portierin, teksa i tha se “jam juventin i vjetër”. Portieri bardhezi iu kthye duke i thënë dhe se “e di, kam pasur një kuzhinier shqiptar në Koverçiano (qendra e […]

LEXO TE PLOTE
" "

Të tjera

Video: Ndeshja e basketbollit kthehet në ring boksi

Publikuar

-

Fundi i një ndeshje basketbolli në shkollën e mesme në Phoenix u kthye në një ring të vërtetë boksi. Gjithçka nisi në sfidën mes Skyline dhe Cesar Chavez, e fituar nga vendasit me rezultatin 63-57. Në fundin e takimit, lojtarët shkuan të përgëzonin njëri-tjetrin për paraqitjen në parket, por të njëjtin mendim nuk kishte njëri […]

LEXO TE PLOTE