Connect with Us

Video e rrallë, ylli i Barcelonës shpërthen në lot pas humbjes në Champions

La Liga

Video e rrallë, ylli i Barcelonës shpërthen në lot pas humbjes në Champions

Publikuar

-

Barcelona i ka habitur të gjithë një vit më parë, kur pas fitores 3-0 në shtëpi me Liverpool u eliminua për shkak të humbjes me rezultatin 4-0 që pësoi në sfidën e kthimit në “Anfield”. Një ndjenjë të tillë katalanasit e kishin provuar edhe me Romën.

Rakuten TV ka publikuar së fundmi një dokumentar të titulluar “Matchday” dhe në të zbulohen shumë prapaskena mbi atë që ndodh në dhomat e zhveshjes. Online kanë dalë pjesë të ndryshme, madje edhe të ndonjë lojtari duke lotuar.

Jordi Alba e ka bërë diçka të tillë pas pjesës së parë me Liverpool, teksa rezultati ishte vetëm 1-0. Ndërkohë që trajneri Ernesto Valverde jep direktivat e tij, mbrojtësi i majtë qante dhe një anëtar i stafit i afrohet për ta pyetur nëse gjithçka është “OK”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

La Liga

Lajm i keq, rikthimi i La Ligës duket i pamundur

Publikuar

-

Nga

Nëse Bundesliga po bëhet gati të kthehet në fushë, e Seria A shpreson që shumë shpejt të ketë dritën e gjelbër, në Spanjë nuk janë edhe aq të sigurt se mund të luajnë këtë sezon. Ministri i Shëndetësisë, Salvador Ijia, ka shpjeguar se nuk mund të shprehet për momentin rreth kësaj teme, pasi futbolli nuk […]

LEXO TE PLOTE

La Liga

Qëndroi vetëm një vit, por ishte i pamëshirshëm për kundërshtarët/ Shijoni 47 golat e fenomenit me fanellën e Barcelonës

Publikuar

-

Nga

Adhuruesit e vjetër të Barcelonës ende vazhdojnë ta kujtojnë me mall brazilianin Ronaldo. Legjenda braziliane qëndroi vetëm një vit në Camp Nou, kur Barcelona e transferoi në vitin 1996 nga PSV Eindhoven për 15 milionë euro. Por në vitin e tij të vetëm në kataluni, Ronaldo shkëlqeu duke treguar se është një nga sulmuesit më […]

LEXO TE PLOTE

La Liga

La Liga pa tifozë deri në vitin 2021

Publikuar

-

Nga

Në pjesën më të madhe të Evropës skuadrat kanë filluar apo po mendojnë të rinisin stërvitjet, për t’u rikthyer në fushë dhe vazhdojnë pjesën e mbetur të sezonit. UEFA ka mbështetur idenë e rikthimit të futbollit, duke u kërkuar federatave që të përfundojnë sezonin të paktën deri në fund të korrikut, dhe muaji gusht të […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: