Connect with Us

Reali, Barça dhe ekipet e tjera të mëdha mbeten thatë/ Pasuesi i Ronaldos dhe Messit zgjedh Liverpoolin

Premier Liga

Reali, Barça dhe ekipet e tjera të mëdha mbeten thatë/ Pasuesi i Ronaldos dhe Messit zgjedh Liverpoolin

Publikuar

-

Jadon Sancho po kalon ditët e fundit te Dortmund dhe largimi i tij në merkaton e janarit duket i sigurt. Djaloshi anglez ka pasur mosmarrëveshje me trajnerin Favre, por edhe drejtuesit e ekipit, gjë që i shon akoma edhe më shumë zërat për largimin e tij nga verdhezinjtë.

Në garë për 19-vjeçarin janë thuajse të gjitha ekipet e mëdha si Reali, Barcelona, PSG, Juve, united, Chelsea, etj, por e ardhmja e tij pritet të jetë Liverpooli. Jadon Sancho e ks shprehur publikisht simpatinë për Jurgen Klopp dhe arsyeja pse ai ka zgjedhur Liverpoolin thuhet të jetë pikërisht prej trajnerit gjerman. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Premier Liga

Juventusi zbraz arkën/ 110 milionë euro për yllin e Premier League

Publikuar

-

Juventus duket se e ka seriozisht dhe në merkaton e verës pritet që të jetë shumë aktiv. Emri më i përfolur është ai i Paul Pogba dhe bardhezinjtë kanë gati ofertën e parë. Sipas prestigjiozit francez “RMC Sport”, Juventus ka gati 110 milionë euro për të bindur Manchester United që të lirojë mesfushorin kampion Bote. […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Netflix, muzikë, video-lojëra dhe…/ Ja si po i kalon ditët e izolimit Armando Broja

Publikuar

-

Sulmuesi shqiptar i Chelsea, Armando Broja, ka dhënë një intervistë për faqen zyrtare të klubit, ku ka treguar si po i kalon ditët e izolimit në shtëpi. NETFLIX – “Riverdale”. Unë po e shikoj këtë për një kohë të gjatë deri më tani, por është një serial vërtet i mirë, po e shijoj shumë. Çdo […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

E gjithë bota në luftë më koronavirusin/ Klopp e ka mendjen te merkato, 80 milionë euro për shokun e Hysajt

Publikuar

-

Fabian Ruiz po shkëlqen me fanellën e Napolit dhe po ndiqet me interes nga dy skuadrat gjigante spanjolle, Real Madrid dhe Barcelona, pro duket se e ardhmja e talentit të “Furia Roja” do të jetë në kampionatin anglez. Kjo pasi atje ka një fans special të mesfushorit 21-vjeçar dhe ai është trajneri i Liverpoolit, Jurgen […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: