Connect with Us

Dorëzohet Mourinho, heq dorë nga lojtari që e kërkon gjithë Europa

Premier Liga

Dorëzohet Mourinho, heq dorë nga lojtari që e kërkon gjithë Europa

Publikuar

-

Jose Mourinho ka deklararuar se Tottenham nuk ak asnjë shans për të transferuar Bruno Fernandes, pasi ai kushton shumë.

Mesfushori portugez i Sporting Lisbon kërkohet nga shumë ekipe të mëdha dhe kushton rreth 80 milionë euro.

“Vlera financiare e Bruno Fernandes e lartë dhe nuk na lejon që ta sjellim te skuadra jonë. Është një lojtar shumë i mirë, por nuk kemi buxhet për ta blerë”, tha Mourinho.

Ky është një lajm i mirë për Man. United dhe ekipet e tjera që janë të interesuara për 25-vjeçarin portugez. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Premier Liga

Merkato: Godet Mourinho, transferon sulmuesin 70 milionë eurosh

Publikuar

-

Willian Jose është sulmuesi që Jose Mourinho ka përzgjedhur për të zëvendësuar të dëmtuarin Harry Kane. Kapiteni i klubit do të qëndrojë jashtë deri në fund të prillit dhe Spurs kanë hyrë fuqishëm në merkato për të gjetur zëvendësuesin e tij. Spanjollja “AS” raporton se gjithçka është gati për të blerë sulmuesin e ri, i […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

Tronditet familja e futbollistit të njohur/Zezak i ndyrë, kjo është dita e fundit e jetës tënde

Publikuar

-

Fjalë kërcënuese dhe një letër që nuk lë hapësira për interpretime. Familja e Kompany ka mbetur e tronditur nga ajo që ka ndodhur të martën në mbrëmje. Sipas The Sun, babai i lojtarit ka marrë kërcënime të rënda dhe jeta e tij duket se është në rrezik. Një lajm shumë i keq për mbrojtësin belg, […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

Liverpooli pranon largimin e Shaqirit, por kërkon një shifër të frikshme

Publikuar

-

Liverpooli ka refuzuar dy oferta për ta huazuar Xherdan Shaqirin te Roma dhe Sevilla, pasi Jurgen Klopp është i bindur në vendimin për ta mbajtur përfaqësuesin zviceran me origjinë nga Kosova në skuadër deri në fund të sezonit. 28-vjeçari ka qenë titullar vetëm në tre ndeshje të këtij sezoni, e fundit në gjysmëfinalen e Kupës […]

LEXO TE PLOTE