Connect with Us

Tirana pa trajner në derbi, por “Fanaticsat” nisin me provokimet: A e njifni babën ju?

Sport

Tirana pa trajner në derbi, por “Fanaticsat” nisin me provokimet: A e njifni babën ju?

Publikuar

-

Tirana gjendet pa një trajner momentalisht, pasi Julian Ahmataj nuk e ka drejtuar ekipin në stërvitjen e sotme, dhe me shumë mundësi ai tashmë shihet i larguar përfundimisht nga posti i trajnerit.

Me klubin bardheblu që futet në javën derbi pa një teknik të konfirmuar, nga ana tjetër janë tifozët që nuk harrojnë të ndezin këtë sfidë.

Edhe pse në një situatë kaq të vështirë e trazuar, tifogrupi i 24-herë kampionëve, “Tirona Fanatics”, kanë postuar një foto thumbuese për rivalët e Partizanit, teksa futemi në javën derbi.

Ata kanë postuar një foto nga derbi i fundit, ku në tribunën e tyre kanë varur një flamur të Partizanit kokëposhtë, ndërkohë që shkruajnë: “A e njifni babën ju?”

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Video: Neymar shënon supergol dhe ia dedikon Kobe Bryant

Publikuar

-

Neymar kalon Parisin në avantazh në minutën e 28’ të takimit me një gol të bukur nga hyrja e zonës. Pas një kombinimi me Verrattin, braziliani ka goditur me mjeshtëri duke dërguar topin në trekëndëshin e djathtë. Ky ishte goli i shtatë radhazi në Ligue 1, teksa më pas ka ardhur edhe goli i dytë, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Tragjedia Bryant merr përmasa të mëdha/ Konfirmohet edhe vdekja e vajzës së tij, vetëm 13 vjeç

Publikuar

-

Bota e sportit është tronditur sot nga vdekja e basketbollistit legjendar, Kobe Bryant. 41 vjeçari u nda nga jeta pas një përplasje me helikopter pak minuta më parë në Kaliforni. Së bashku me Bryant, kanë mbetur të vdekur dhe katër persona të tjerë dhe pak çaste më parë, u konfirmua se vajza e tij, Gianna […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Gjici: Loja më kënaqi, gjobën nuk e vura unë

Publikuar

-

Nga

Presidenti i nderit të Kukësit Safet Gjici u shfaq i përmbajtur pas fitores kundër Partizanit në “Air Albania” 1-0. Pas fitores së rëndësishme të verilindorëve, Gjici i kërkoi skuadrës dhe stafit teknik që të përmirësojë paraqitjet në fushë duke kujtuar se nuk duhet të përsëriten hapat fals me ekipet e vogla, si në rastin e […]

LEXO TE PLOTE