Connect with Us

Ibrahimovic tradhton Milanin?/ Gjiganti tjetër i Serisë A tenton “vjedhjen” e vitit

Seria A

Ibrahimovic tradhton Milanin?/ Gjiganti tjetër i Serisë A tenton “vjedhjen” e vitit

Publikuar

-

Kur të gjithë po presin zyrtarizimin e transferimit të Ibrahimovic te Milani, mund të ndodhë një surprizë e madhe.

Milani i ka ofruar suedezit 6 milionë euro për një kontratë 18 mujore, por mediet italiane raportojnë se Napoli ka hyrë fuqimisht në garë për Ibrahimovicin.

Aurelio De Laurentiis është gati të bëjë çmendurinë e radhës dhe t’i ofrojë Mino Raiolës, agjentit të Ibrahimovic, një rrogë më e mirë se ajo që ofrojnë kuqezinjtë.

Pikërisht në datën e sotme, 10 dhjetor, pritej zyrtarizimi i Ibrahimovicit te Milani, por ndërhyrja e Napolit mesa duket ka futur suedezin dhe agjentin e tij në dyshime. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Seria A

Video: Martinez shkund rrjetën, “gjyshi” i ri i zikaltërve direkt protagonist

Publikuar

-

Interi ka zhbllokuar rezultatin ndaj Cagliarit në minutën e 29′. Ekipi vendas shënoi me të zakonshmin Lautaro Martinez që mori një asist përfekt nga Ashley Young. Argjentinasi goditi fort me kokë dhe përshëndeti rrjetën. Kujtojmë se 35-vjeçari Young vetem këtë javë u zyrtarizua si lojtar i Interit dhe bëhet protagonist që në ndeshjen e parë.

LEXO TE PLOTE

La Liga

Barça i prish punë Interit, hyn në garë për objektivin e madh të merkatos

Publikuar

-

Tabloidi britanik “Indipendent” ka njoftuar për spekullimin më të fundit në merkato. Një lajm që mbi të gjithë trondit klubin e Inter dhe tifozët zikaltër. Kështu, teksa konsiderohet si një transaksion thuajse i kryer ai mes Inter dhe Chelsea-t në lidhje me transferimin e sulmuesit Olivier Giroud, gazeta angleze flet për një ndërhyrje të Barcelonës. […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

E bujshme, agjenti më i famshëm i bën Interit dhuratë një super lojtar

Publikuar

-

Situata e Napoli-t dhe veçanërisht ajo e Lorenzo Insigne-s duhet analizuar me kujdes. Mes uljesh dhe ngritjesh, kapiteni i axurrëve ka qenë sigurisht mes më të mirëve deri tani. Megjithatë, pavarësisht kësaj, zërat në lidhje me të ardhmen e tij vazhdojnë të shtohen. Lajmi i fundit e jep lojtarin shumë afër Inter-it. Sipas Corriere dello […]

LEXO TE PLOTE