Connect with Us

PSG e nxjerr në rrugë/ Cavani gjen ekipin e ri, një emër gjigant

Sport

PSG e nxjerr në rrugë/ Cavani gjen ekipin e ri, një emër gjigant

Publikuar

-

Edinson Cavani do të largohet nga Paris Saint Germain sezonin e ardhshëm. Lajmi raportohet nga France Football, që ka zbuluar se Leonardo nuk ka ndërmend t’i ofrojë një kontratë të re ndërkohë që aktualja skadon qershorin e ardhshëm.

Cavani ka luajtur deri tani vetëm 326 minuta në kampionat dhe Tuchel nuk e shikon më si zgjedhjen e parë dhe rrugët pritet të ndahen por jo në janar pasi klubi nuk dëshiron të dobësojë sulmin.

Atletico Madrid është ekipi favorit për ta afruar uruguaianin ndërkohë që për të ka oferta edhe nga Kina apo SHBA.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

30 mjekë shqiptarë shkuan për të ndihmuar Italinë/ Emocionohet De Biasi, ja postimi i tij

Publikuar

-

Italia është një nga vendet më të prekura nga coronavirusi. Shteti italian është kthyer në epiqendrën e këtij virusi duke marrë me qindra jetë njerëzit në ditë, por edhe mijëra të tjerë të infektuar. Shteti shqiptar i ka ardhur në ndihmë Italisë në këto momente të vështira duke dërguar 10 mjekë dhe 20 infermierë për […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Cristiano Ronaldo thyen rregullat e karantinës, merr gruan, fëmijët dhe… (foto)

Publikuar

-

Si shumë të tjetër edhe Cristiano Ronaldo qëndron i izoluar në shtëpinë e tij, për shkak të përhapjes së Koronavirusit. Megjithatë, duket se edhe sulmuesi i Juventusit është mërzitur në shtëpi dhe ka thyer karantinimin. Portugezi së bashku me partneren e tij, Georgina Rodriguez kanë marrë fëmijët e tyre dhe kanë dalë shëtitje në qytet. […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Karantina nuk është problem, ja si e kalon kohën moderatorja shqiptare e futbollit (video)

Publikuar

-

Moderatorja e emisionit Pressing në ABC News, Einxhel Shkira, vazhdon të jetë aktive në profilin e saj zyrtar në Instagram, edhe pse aktualisht është e izoluar në shtëpi. Bukuroshja i ka munguar ekraneve, por jo fansave të saj në rrjetet sociale. Në Instagram, Shkira publikon shpesh foto dhe video hot, sidomos në InstaStory, me postimet […]

LEXO TE PLOTE