Connect with Us

Alban Hoxha dhe Çiljeta nuk përmbahen, puthje e përqafime në publik

Sport

Alban Hoxha dhe Çiljeta nuk përmbahen, puthje e përqafime në publik

Publikuar

-

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe portieri i Partizanit Alban Hoxha kanë kohë qe janë në një lidhje dashurie me njëri-tjetrin, por ata i fshihen sa kanë mundësi daljeve publike dhe paparacëve.

Së fundmi, Albani ka festuar 32-vjetorin e lindjes dhe ka organizuar një festë private me të afërmit dhe miqtë, ku s’mund të mungonte partnerja e tij, Çiljeta.

‘Tiranapost.al” ka publikuar foto të çiftit, ku të dy shfaqen të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Cristiano Ronaldo thyen rregullat e karantinës, merr gruan, fëmijët dhe… (foto)

Publikuar

-

Si shumë të tjetër edhe Cristiano Ronaldo qëndron i izoluar në shtëpinë e tij, për shkak të përhapjes së Koronavirusit. Megjithatë, duket se edhe sulmuesi i Juventusit është mërzitur në shtëpi dhe ka thyer karantinimin. Portugezi së bashku me partneren e tij, Georgina Rodriguez kanë marrë fëmijët e tyre dhe kanë dalë shëtitje në qytet. […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Karantina nuk është problem, ja si e kalon kohën moderatorja shqiptare e futbollit (video)

Publikuar

-

Moderatorja e emisionit Pressing në ABC News, Einxhel Shkira, vazhdon të jetë aktive në profilin e saj zyrtar në Instagram, edhe pse aktualisht është e izoluar në shtëpi. Bukuroshja i ka munguar ekraneve, por jo fansave të saj në rrjetet sociale. Në Instagram, Shkira publikon shpesh foto dhe video hot, sidomos në InstaStory, me postimet […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Shoku i Elseid Hysajt bën gjestin e madh/ Restoranti i tij vihet në sherbim të mjekëve

Publikuar

-

Solidarizimi në këto ditë të vështira vazhdon. Arkadiusz Milik dhe e fejuara Jessica, kanë vendosur të shfrytëzojnë restorantin e tyre Food&Ball që kanë në vendlindje. Ai është mbyllur këto kohë, por sulmuesi i Napolit ka vendosur ta shfrytëzojë për trupat mjekësore të Katoëice në Poloni. Iniciativa ka qenë e Jessicas, e cila ka hedhur idenë […]

LEXO TE PLOTE