Connect with Us

Kaos dhe radhë të gjata për biletë, ja ç’po ndodh një ditë para derbit Partizani-Tirana

Sport

Kaos dhe radhë të gjata për biletë, ja ç’po ndodh një ditë para derbit Partizani-Tirana

Publikuar

-

Interesimi për derbin e kryeqytetit, mes Partizanit dhe Tiranës, është shumë i madh.

Biletat kanë dalë në shitje, por edhe pse ndeshja do luhet në “Air Albania” që ka një kapacitet të madh, tifozët po presin në radhë për të blerë një biletë.

“Panorama Sport” mëson, se biletat në tribunën e katit të parë pas fushe janë ezauruar për tifozët e Tiranës, dhe tashmë te biletaria, tifozëve bardheblu u kërkohet që të blejnë bileta në tribunën e katit të parë, në sektorët e Partizanit.

Kjo ndodh sepse si fillim duhet të ezaurohen biletat e katit të parë dhe më pas të hapet kati i dytë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Edi Reja vlerëson sjelljen e kryeministrit shqiptar: Është xhentil

Publikuar

-

Nga

Trajneri i Kombëtares së Shqipërisë, Reja, ka dhënë një intervistë për “Corriere dello Sport”. Atje është shprehur se nuk është fare i surprizuar nga ndihma e vendit tonë kundrejt Italisë, pasi i di shumë mirë vlerat e këtij vendi dhe se është zemërgjerë për të ndihmuar atë që dikur i kanë dhënë dorën në momentet […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Verona nuk pyet për krizën, i rrit çmimin Marash Kumbullës

Publikuar

-

Nga

Marash Kumbulla padyshim është një nga zbulimet më të mëdha në Serie A këtë sezon, teksa po tregon paraqitje të shkëlqyera me Veronën. Pikërisht për shkak të këtyre paraqitjeve, në gjurmët e futbollistit janë vënë disa ekipe të mëdha, që kërkojnë ta marrin shqiptarin. Skuadra si Çelsi, Interi, Napoli, Evertoni, Lajpcigu dhe Fiorentina e ndjekin […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Duka: Dy zyrtarë të FSHF-së janë infektuar me koronavirus

Publikuar

-

Nga

Si në shumë botën, Koronavirusi ka prekur në anën financiare edhe futbollin në Shqipëri, që tashmë është në vështirësi të mëdha. FSHF-ja ka dalë hapur ku ka kërkuar ndihmë nga qeveria shqiptare, për tu përfshirë edhe sektori i sportit në paketën e kompesimit, pasi rrezikohet falimentimi. Megjithatë qeveria, ende nuk e ka reaguar për këtë. […]

LEXO TE PLOTE