Connect with Us

E bujshme/ Orges Shehi drejt stolit të Partizanit pas shkarkimit të Lerdës

Sport

E bujshme/ Orges Shehi drejt stolit të Partizanit pas shkarkimit të Lerdës

Publikuar

-

Orges Shehi mund të jetë trajneri i ardhshëm i Partizanit. Ish-kapiteni i të kuqve që ka luajtur me kryeqytetasit nga viti 2005 deri në 2009-ën, pritet të marrë drejtimin e skuadrës. 

Përfaqësueses të klubit kampion kanë biseduar intensivisht gjatë orëve të fundit me ish-ttrajnerin e Skënderbeut dhe pritet që Shehi të kthehet i kuq pas 10 vitesh.

Ish-portieri i shquar ka pasur gjithnjë një lidhje të veçantë me klubin e kuq dhe në kohët e rivalitetit ekstrem gjatë dekadës së fundit, ka qenë ndër të paktët që tifozeria e kuqe e kursente kur ndesheshin me Skënderbeun.

Duhet saktësuar se Shehi ende nuk është vendosur zyrtarisht në stolin e Partizanit dhe se nuk përjashtohen surprirzat. Mes emrave të përfolur janë edhe Dritan mehmeti me Sulejman Starovën./Panorama Sport

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Goli i dyshimtë në Kukësi-Partizani, flet arbitri pas porte: Topi e kaloi vijën!

Publikuar

-

Nga

“A e kaloi topi vijën fatale apo jo”? Kjo është pyetja që është bërë më së shumti në radhët e tifozëve të Partizanit dhe atyre të Kukësit… Çështje në fakt që ka ngjallur edhe debat të ashpër jo vetëm mes tifozëve, por edhe specialistëve të gjykimit. Mandej pas kësaj lindin “teoritë konspirative” se mund të […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Starova gjen zgjidhjen për gabimet e arbitrave: Ja çfarë duhet bërë

Publikuar

-

Nga

Kampionati shqiptar vazhdon të dhurojë polemika të shumta çdo javë dhe java e 19 nuk ka kaluar pa probleme. Ndërkohë, trajneri Sulejman Starova u shpreh se në këtë kampionat nuk flitet për teknologji por të paktën duhet të kishte 6 gjyqtarë në çdo ndeshje. Në emisionin “Pressing”, Starova analizoi edhe kampionatin. “Duke përmendur defektet e […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Kërcënon hapur Kapllanaj: Mos u çuditsni kur kampionati të mbetet me 9 ekipe

Publikuar

-

Nga

Dy humbjet e fundit në kampionat, kanë trazuar ambientin në kampin e Bylisit dhe presidenti Besnik Kapllanaj u shpreh për emisionin “Pressing” se kampionati mund të vazhdojë me 9 skuadra nëse nuk merren masa. Situata te klubi ynë është bërë e vështirë sepse ka dy ndeshje ku flasin faktet. Nuk e di as unë vetë […]

LEXO TE PLOTE