Connect with Us

Werder Bremen jep njoftimin e rëndësishëm/ Sot do të jetë hera e fundit që Rashica…

BundesLiga

Werder Bremen jep njoftimin e rëndësishëm/ Sot do të jetë hera e fundit që Rashica…

Publikuar

-

Werder Bremen do të luajë sot në transfertë ndaj Koln për javën e 17-të të Bundesligës, që është edhe ndeshja e fundit për këtë vit.

Bremen ndodhet ë një pozitë të vështirë dhe rezultatet e fundit nuk kanë qenë aspak të mirë. Klubi gjerman sot i ka sytë dhe shpresat te Milot Rashica.

“Sot do të jetë hera e fundit që do ta shohim Milot Rashicën duke luajtur deri në vitin tjetër. Le të shpresojmë se ai do të bëjë një ndeshje të mirë”, shkruhet në faqen zyrtare të klubit gjerman.

Por, kjo mund të jetë ndeshja e fundit e Rashicës për Bremen jo vetëm për këtë vit, por për gjithë kohën. Ylli i Kosovës do të jetë shumë i lakuar gjatë merkatos së janarit dhe nuk përjashtohet mundësia e largimit nga Bremen. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BundesLiga

VIDEO/ Stërvitje e veçantë për Tomas Myler, e ndjek nga mbrapa një … kalë

Publikuar

-

Nga

Sulmuesi i Bajernit të Mynihut, Tomas Myler është mjaft i njohur për tipin e tij mjaft sportiv, teksa herë pas here poston foto dhe video të shumta gallatë dhe që bëjnë ta duan më shumë fansat. Vetëm pak ditë më parë klubi i Bajernit i rinovoi kontratën deri në vitin 2023 Mylerit, i cili është […]

LEXO TE PLOTE

BundesLiga

“Ndoshta mund të rikthehem”, ish-futbollisti i Bayernit pendohet që u largua

Publikuar

-

Nga

Vetëm një vit pasi vendosi të varë këpucët në gozhdë, ish-sulmuesi i Bajernit të Mynihut, Arjen Roben nuk është i bindur krejtësisht për zgjedhjen e bërë dhe po shqyrton mundësinë të rikthehet në fushën e blertë. Holandezi u largua nga futbolli në fund të sezonit të kaluar, pas një karrierë 10 vjeçare me Bajernin, si […]

LEXO TE PLOTE

BundesLiga

Ministria e Punës në Gjermani: Të luhet futboll me maskë, ndalet loja nëse bie në tokë

Publikuar

-

Nga

Gjermania është vendi i cili e ka marrë me seriozisht idenë e kthimit në fushën e lojës për të mbyllur kampionatet profesioniste në vend. Skuadrat në Gjermani prej javësh janë stërvitur individualisht e tani edhe në grup, pasi synimi është që të zbresin në fushë më 9 maj. Por shteti po tregohet shumë i kujdesshëm […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: