Connect with Us

Ylli brazilian i shokon të gjithë, lë gruan me 3 fëmijë dhe lidhet me mbesën e saj

Sport

Ylli brazilian i shokon të gjithë, lë gruan me 3 fëmijë dhe lidhet me mbesën e saj

Publikuar

-

Hulk bën skandal në Brazil. Sulmuesi i Shanghai Sipg në kampionatin kinez është ndarë nga partnerja e tij Iran Angelo de Souza, pasi ka nisur një lidhje me mbesën e partneres së tij e cila quhet Camila.

Hulk dhe Iran ka qenë në një lidhje sëbashku prej 12 vitesh, lidhje që ka sjellë në jetë 3 fëmije, me çiftin që gjatë këtij viti do të martoheshin, por në muajin gusht janë ndarë.

Mes tyre ka hyrë mbesa e Iran, Camila, e cila është bërë shkak për ndarjen e Hulk me nënën e tre fëmijëve të tij.

Hulk e ka konfirmuar lidhjen me Camilan pasi të shtunën e kaluar ka telefonuar prindrit e vajzës për t’iu bërë të ditur se është në një lidhje dashurie me Camilan.

Një çështje kjo që ka krijuar një skandal të vërtetë në Brazil, me kritikat që janë të gjitha për ish-sulmuesin e Portos dhe Zenitit.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Batuta epike e Shametit: Ja përse koronavirusi nuk ka shkuar ende në Gjirokastër

Publikuar

-

Nga

Ditën e sotme u zbuluan edhe 15 raste të reja të njerëzve të prekur me koronavirus në vendin tonë, por ende një nga qytetet e paprekura është Gjirokastra. Në listën e vendeve ku Covid-19 ka arritur janë plot 17 qytete, por vendlindja e Ylli Shametit nuk është prekur ende. Arsyet mund të jenë shumë, por […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mbetet pezull vetëm data e Superligës shqiptare, ja skenari më pozitiv i gjithë Europës

Publikuar

-

Nga

Shqipëria duket se po e vendos në kontroll disi gjendjen sa i përket Koronavirusit. Në dy ditët e fundit ka pasur një ulje të ndjeshme të numrit të të infektuarve, ndërsa fatmirësisht po dalin edhe shumë pacientë të shtruar nga spitali. Sipas asaj që vetë do të shprehte kryeministri Edi Rama, Shqipëria do të hap […]

LEXO TE PLOTE

Sport

VIDEO/ Bruno Dita i “nxjerr bojën” ish-futbollistit të Skënderbeut, publikon videon duke luajtur… tallava

Publikuar

-

Nga

Bruno Dita në “Instagramin” e tij po mundohet çdo ditë të na e ngrejë sadopak humborin duke postuar herë pas here video mjaft interesante. Ditën e sotme mbrojtësi ka gjetur një video nga arkiva, kur ish-mbrojtësi i Skënderbeut, Kaba Sambu shijonte dhe kërcente pak tallava nga Shqipëria. Mbrojtësi ka kaluar dy sezone te Skënderbeu, ku […]

LEXO TE PLOTE