Connect with Us

E zbulon babai i lojtarit/ Pas Ibres, edhe një mesfushor për Milanin

Seria A

E zbulon babai i lojtarit/ Pas Ibres, edhe një mesfushor për Milanin

Publikuar

-

Tifozët e Milanit presin përforcime dhe pritshmëritë ndaj drejtuesve në merkaton e janarit janë të mëdha. Telenovela Ibrahimovic ende vazhdon, por duket se është drejt finalizimit.

Kuqezinjtë janë në kërkim dhe të një mesfushori dhe emrat nuk kanë munguar. I fundit që lidhet me një kalim tek ‘Djalli’ është Mohamed Elneny. Lojtari në pronësi i Arsenalit që luan në huazim tek Besiktas, shikohet nga bordi i Milanit si një lojtar që mund të bëjë diferencën.

Babai i egjiptianit, Nasser Elneny, në një intervistë për ‘Sada Al Balad Tv’, tregon si po shkojnë negociatat me klubin milanez. “Bisedimet mes palëve janë në faza të avancuara tashmë. Kontrata ende nuk është firmosur, por orët e ardhshme do të jenë vendimtare. Ai ka bërë mirë tek Besiktas, por është gati për një aventurë me një klub si Milani,” tregon babai i mesfushorit.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Seria A

Propozim unik nga Italia/ Të anulohet kampionati, titulli t’i shkojë… mjekëve

Publikuar

-

Nga

Teksa Koronavirusi ka gjynjëzuar botën e sportit, një propozim unik vjen nga Italia. Të anulohet kampionati dhe titulli t’i dorëzohet Serxhio Matarella, presidentit të Republikës, në mënyrë që ky i fundit t’ia jap mjekëve dhe infermierëve. Ky është propozimi origjinal që vjen nga volejbolli i femrave në Itali. Kjo është ideja e një prej presidentëve […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

“Fatale të mos rinisë kampionati”, Igli Tare: Nuk më vjen çudi nëse…

Publikuar

-

Nga

Drejtori sportiv i Lacios Igli Tare e gjykon si fatale hipotezën nëse kampionati italian nuk do të vazhdonte. Në një prononcim për “Tuttosport”, zyrtari i klubit bardhekaltër thekson se nuk i bën përshtypje fakti nëse merkatoja e futbollit mbetet e hapur deri në fund të dimrit. Për sa i përket kampionatit italian, Tare shpreh hapur […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Legjenda e Milanit bën krahasimin: Koronavirusi si Çernobili, isha 7 vjeç kur…

Publikuar

-

“Jam në Londër, për gati 10 ditë jemi mbyllur në shtëpi, e jetojmë këtë moment të vështirë me shpresën se gjërat do të përmirësohen dhe e vetmja zgjidhje është të qëndrojmë në shtëpi dhe t’u japim mjekëve mundësinë për të bërë sa më mirë punën e tyre. Mjekët dhe infermierët po bëjnë një punë të […]

LEXO TE PLOTE