Connect with Us

Mourinho merr lajmin e keq për Krishtlindje/ “Ai ishte si familja ime”

Premier Liga

Mourinho merr lajmin e keq për Krishtlindje/ “Ai ishte si familja ime”

Publikuar

-

Krishtlindjet e këtij viti nuk kanë qënë aspak të gëzueshme për Jose Mourinhon.

Portugezi mori 3 pikët me Tottenham-in e tij përballë Brighton, por kjo duket se nuk ka mjaftuar për të harruar “pikëllimin” për një fatkeqësi në familje. Special One ka zbuluar se në periudhën e Krishtlindjeve të këtij viti ka humbur mikun besnik të tij, qenin, Leya.

“Për të qenë i sinqertë, ishte shumë e trishtuar sepse qeni im vdiq dhe qeni im është familja ime. Por ne duhet të vazhdojmë të ecin përpara,” tha Mourinho.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Premier Liga

Juventusi zbraz arkën/ 110 milionë euro për yllin e Premier League

Publikuar

-

Juventus duket se e ka seriozisht dhe në merkaton e verës pritet që të jetë shumë aktiv. Emri më i përfolur është ai i Paul Pogba dhe bardhezinjtë kanë gati ofertën e parë. Sipas prestigjiozit francez “RMC Sport”, Juventus ka gati 110 milionë euro për të bindur Manchester United që të lirojë mesfushorin kampion Bote. […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Netflix, muzikë, video-lojëra dhe…/ Ja si po i kalon ditët e izolimit Armando Broja

Publikuar

-

Sulmuesi shqiptar i Chelsea, Armando Broja, ka dhënë një intervistë për faqen zyrtare të klubit, ku ka treguar si po i kalon ditët e izolimit në shtëpi. NETFLIX – “Riverdale”. Unë po e shikoj këtë për një kohë të gjatë deri më tani, por është një serial vërtet i mirë, po e shijoj shumë. Çdo […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

E gjithë bota në luftë më koronavirusin/ Klopp e ka mendjen te merkato, 80 milionë euro për shokun e Hysajt

Publikuar

-

Fabian Ruiz po shkëlqen me fanellën e Napolit dhe po ndiqet me interes nga dy skuadrat gjigante spanjolle, Real Madrid dhe Barcelona, pro duket se e ardhmja e talentit të “Furia Roja” do të jetë në kampionatin anglez. Kjo pasi atje ka një fans special të mesfushorit 21-vjeçar dhe ai është trajneri i Liverpoolit, Jurgen […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: