Connect with Us

Video: Futbollisti i bën propozimin e veçantë për martesë të dashurës

Sport

Video: Futbollisti i bën propozimin e veçantë për martesë të dashurës

Publikuar

-

Propozim për martesë pas fitores 6-0. Është ky skenari i realizuar nga portieri turk, Arslan Uluhan, i cili ka vendosur të kurorëzojë në martesë dashurinë me bukuroshen, Melisa Yildiz.

Gjithçka ndodhi në ndeshjen e Ligave Inferiore në Turqi, mes Orduspor 1967 dhe Persembespor. Pasi përshëndeti tifozët, Uluhan shkoi në tribunë pranë Melisa Stars dhe e ftoi që të zbriste në fushën e blertë për të bërë më pas suprizën interesante.

Gjunjëzimi para të dashurës së tij dhe Arslan bën një propozim për martesë. Mesila iu përgjigj pozitivisht propozimit të partnerit të sa, duke marrë duartrokitjet e futbollistëve dhe tifozëve që ndodheshin në stadium.

View this post on Instagram

When you combine the two things you love most ⚽ ❤️💍 @ordusporkulubu @uluars23

A post shared by 433 (@433) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Shtubina flet nga karantina: Kam neglizhuar vetë, testi ishte një siklet i madh

Publikuar

-

Nga

Ndriçim Shtubina ka bërë testin për COVID-19 pasi u prek një afërm i tij me Koronavirus. Por fatmirësisht lajmi ka qenë i gëzuar dhe testi ka dalë negativ. Në një lidhje direkte për “Neës 24”, lojtari i Vllaznisë bën thirrje që të qendrohet në shtëpi, megjithëse shprehet se ka neglizhuar edhe vetë pak. “Bëra testin […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Emanuele Ndoj tërbon shokun e skuadrës: Nuk më la të investoja…

Publikuar

-

Nga

Emenuele Ndoj kaloi një fillimsezoni shumë të vështirë pas debutimit në Serinë A, duke qenë se dëmtimi e mbajti gjatë larg fushave të futbollit, por pasi ai u rikuperua plotësisht dhe luajti 8 minuta edhe ndaj Juventusit në mars, fati deshi që kampionati të ndalej si rrjedhojë e makthit të COVID-19. Por ndërkohë, mesfushori i […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Gafa me himin në Francë, faqja e madhe sportive publikon fytyrat e hutuara të shqiptarëve

Publikuar

-

Nga

Një moment shumë i veçantë u regjistrua para fillimit të ndeshjes Francë-Shqipëri, e zhvilluar në 7 shtator të vitit të kalaruar. I veçantë ishte edhe reagimi i futbollistëve shqiptarë, të cilët dukeshin të hutuar në atë moment. Këtë e ka rikujtuar faqja e madhe sportive “ESPN”, që thekson se u vendos himni i Andorrës dhe […]

LEXO TE PLOTE