Connect with Us

Flet modelja ruse që refuzoi Ronaldon/ Ja pse e bëra…

Seria A

Flet modelja ruse që refuzoi Ronaldon/ Ja pse e bëra…

Publikuar

-

Viktoria Odintcova, një emër i famshëm, të paktën për ata që frekuentojnë Instagram-in. Ajo është një modele ruse me pesë milionë ndjekës dhe shpesh postimet e saj marrin shumë “pëlqime” nga futbollistë të njohur.

Në një intervistë të dhënë për emisionin Makarena, ajo është pyetur nëse mbreti i rrjeteve sociale, Cristiano Ronaldo, kishte pëlqyer një nga fotografitë e saj. Përgjigjja ka qenë befasuese.

I REFUZUAR – “Ka ndodhur. Madje, Ronaldo më ka shkruar një mesazh privat. Ka ndodhur shumë kohë më parë. Më ka shkruar ‘Përshëndetje, si je?’. Unë e kam fshirë mesazhin dhe nuk jam përgjigjur”, ka thënë Odinctova.

“Natyrisht nuk i kam dhënë asnjë mundësi. Njoh vajza të tjera të cilave u ka shkruar, kështu që e kam kuptuar që në fillim sesi funksiononin gjërat. Por e përsëris, ka qenë shumë kohë më parë”.
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Seria A

E do dhe Barcelona, Igli Tare blindon “mbretin e asisteve”

Publikuar

-

Nga

 Pas marrëveshjes me Thomas Strakoshën për ta mbajtur bardhekaltër deri në vitin 2025, Igli Tare ka ndjekur të njëjtën strategji edhe me Luiz Alberton. Ky i fundit ka bërë mirë vitet e fundit te Lazio, ndërsa këtë sezon ka shkëlqyer në fushë, duke tërhehur edhe vëmendjen e klubeve të mëdha si Barcelona. Por Tare nuk […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Memushaj përgatitet për rikthimin në fushë: Besoj se do jemi të mbrojtur

Publikuar

-

Nga

Në Itali janë duke menduar për rifillimit e futbollit duke qenë se klubet kanë marrë lejen për të ristartuar stërvitjet më datë 4 maj, ndërsa fundi i majit apo fillimi i qershorit mund t’i gjejë në fushë. Sakaq, në pritje është Serie B, aty ku me Peskarën aktivizohet Ledian Memushaj. Vlonjati i mesfushës shprehet se […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Juventusi bën pazar te Barcelona, do yllin e ekipit

Publikuar

-

Nga

Juventusi interesohet për futbollistin e Barcelonës Serxhi Roberto. Disa media italiane raportojnë se bardhezinjtë kanë piketuar lojtarin katalanas si njërin kandidatëve të mundshëm që mund të operojnë shumë mirë në krahun e djathtë të mbrojtjes, aty ku “Zonja e Vjetër” synon të investojë për të ardhmen. Sipas “Marca”-s, lojtari dhe menaxheri i tij nuk janë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: