Connect with Us

Musolli flet me emra: Ky lojtar i Kukësit do jetë së shpejti më i miri në kampionat

Sport

Musolli flet me emra: Ky lojtar i Kukësit do jetë së shpejti më i miri në kampionat

Publikuar

-

Besar Musolli ka qenë në prej lojtarëve të përzgjedhur në formacionin e vitit nga “Rubrika Sportive” dhe në fjalët e tij në studio ka zbuluar edhe tre “partnerët’ në mesfushë me të cilët ka vlerësuar më shumë.

Kapiteni i Kukësit mendon se ekipi ka ende shumë punë për të bërë për të arritur objektivin që ka për titullin kampion.

“Dëmtimi ka qenë shumë i vështirë, por me ndihmën e shokëve, familjarëve e miqve, ia dola të rikthehesha.

Kam pasur shumë bashkëlojtarë të mirë gjatë gjithë këtyre viteve te Kukësi. Do të veçoja tre: Hasani, Shkodra dhe Limaj. Për këtë të fundit mendoj se do të jetë një prej futbollistëve më të mirë të kampionatit shqiptar.

Ecuria? Deri tani kemi bërë mirë se jemi në vendin e parë, por nuk është ende gjysma e vitit, ka ende shumë punë për të bërë. Por  jemi në rrugën e duhur”, tha Musolli.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Batuta epike e Shametit: Ja përse koronavirusi nuk ka shkuar ende në Gjirokastër

Publikuar

-

Nga

Ditën e sotme u zbuluan edhe 15 raste të reja të njerëzve të prekur me koronavirus në vendin tonë, por ende një nga qytetet e paprekura është Gjirokastra. Në listën e vendeve ku Covid-19 ka arritur janë plot 17 qytete, por vendlindja e Ylli Shametit nuk është prekur ende. Arsyet mund të jenë shumë, por […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mbetet pezull vetëm data e Superligës shqiptare, ja skenari më pozitiv i gjithë Europës

Publikuar

-

Nga

Shqipëria duket se po e vendos në kontroll disi gjendjen sa i përket Koronavirusit. Në dy ditët e fundit ka pasur një ulje të ndjeshme të numrit të të infektuarve, ndërsa fatmirësisht po dalin edhe shumë pacientë të shtruar nga spitali. Sipas asaj që vetë do të shprehte kryeministri Edi Rama, Shqipëria do të hap […]

LEXO TE PLOTE

Sport

VIDEO/ Bruno Dita i “nxjerr bojën” ish-futbollistit të Skënderbeut, publikon videon duke luajtur… tallava

Publikuar

-

Nga

Bruno Dita në “Instagramin” e tij po mundohet çdo ditë të na e ngrejë sadopak humborin duke postuar herë pas here video mjaft interesante. Ditën e sotme mbrojtësi ka gjetur një video nga arkiva, kur ish-mbrojtësi i Skënderbeut, Kaba Sambu shijonte dhe kërcente pak tallava nga Shqipëria. Mbrojtësi ka kaluar dy sezone te Skënderbeu, ku […]

LEXO TE PLOTE