Connect with Us

Habit këngëtari i famshëm/ Real Madridi më bën të ndihem sikur kam penis të vogël

La Liga

Habit këngëtari i famshëm/ Real Madridi më bën të ndihem sikur kam penis të vogël

Publikuar

-

Këngëtari i njohur britanik, Robbie Willliams, tregon se Real Madridi e ka bërë të ndihet sikur ka penis të vogël.

Duke folur në një dokumentar për mesfushorin e Real Madridit dhe njëkohësisht shokun e tij, gjermanin Toni Kroos, 45-vjeçari e ka pranuar se ishte përpjekur ta bindte kampionin e botës t’i bashkohej Manchester Unitedit, klub të cilin ai e adhuron.

Mes Williams dhe Kroos ekziston një shqoëri e madhe dhe nuk është fshehtësi për ata që i ndjekin të dy në rrjetet sociale. Këtë gjë e dëshmoi edhe reagimi i Williams pas golit të barazimit në sekondat e fundit që Kroos shënoi për Gjermaninë kundër Suedisë në Botërorin 2018.

Në këtë dokumentar, britaniku ka zbuluar diçka të pazakontë nga bisedat mes tyre.

“Ju keni fituar gjithçka në Madrid, të kërkoj t’i bashkohesh Manchester Unitedit. Premier League është kampionati më i fortë në botë. Real Madridi më ka bërë të ndihem sikur kam penis të vogël. Futbolli është feja ime dhe nuk më pëlqen që ka zota më të mëdhenj se i imi”, ka thënë Williams. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

La Liga

Lajm i keq, rikthimi i La Ligës duket i pamundur

Publikuar

-

Nga

Nëse Bundesliga po bëhet gati të kthehet në fushë, e Seria A shpreson që shumë shpejt të ketë dritën e gjelbër, në Spanjë nuk janë edhe aq të sigurt se mund të luajnë këtë sezon. Ministri i Shëndetësisë, Salvador Ijia, ka shpjeguar se nuk mund të shprehet për momentin rreth kësaj teme, pasi futbolli nuk […]

LEXO TE PLOTE

La Liga

Qëndroi vetëm një vit, por ishte i pamëshirshëm për kundërshtarët/ Shijoni 47 golat e fenomenit me fanellën e Barcelonës

Publikuar

-

Nga

Adhuruesit e vjetër të Barcelonës ende vazhdojnë ta kujtojnë me mall brazilianin Ronaldo. Legjenda braziliane qëndroi vetëm një vit në Camp Nou, kur Barcelona e transferoi në vitin 1996 nga PSV Eindhoven për 15 milionë euro. Por në vitin e tij të vetëm në kataluni, Ronaldo shkëlqeu duke treguar se është një nga sulmuesit më […]

LEXO TE PLOTE

La Liga

La Liga pa tifozë deri në vitin 2021

Publikuar

-

Nga

Në pjesën më të madhe të Evropës skuadrat kanë filluar apo po mendojnë të rinisin stërvitjet, për t’u rikthyer në fushë dhe vazhdojnë pjesën e mbetur të sezonit. UEFA ka mbështetur idenë e rikthimit të futbollit, duke u kërkuar federatave që të përfundojnë sezonin të paktën deri në fund të korrikut, dhe muaji gusht të […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: