Connect with Us

Sulmuesi i Tiranës shfaqet në shoqërinë e Agueros dhe De Bryne

Sport

Sulmuesi i Tiranës shfaqet në shoqërinë e Agueros dhe De Bryne

Publikuar

-

Te Tirana gjithmonë krijohen probleme pas largimit të lojtarëve me pushime dhe kryesisht me sulmuesin Ngo Ky i fundit kërkon korrektësi maksimale në likuidimin e rrogave, dhe mësohet se i ka vënë si kusht Tiranës të marrë të paktën 50% të rrogave, në mënyrë që të kthehet në ekip në kohë. Anglezi po shijon pushimet e tij në vendlindje, duke i kaluar ato me miq e tij.

Ngo njihet si një mik i afërt i sulmuesit të Sitit, Rrahim Stërling, të cilin e ka ndjekur edhe në stadium ditën e djeshme ndaj Shefilld Junajtid. Sulmuesi bardheblu nuk ka nguruar të bëjë edhe një foto me dy yjet e Sitit, siç është De Brojnë dhe Aguero, me foton që e ka postuar në “Instagram” dhe e  shoqëron me shkrimin: “Bishat”.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: