Connect with Us

E dhimbshme/ Tronditet Franca, ndërron jetë futbollisti 23-vjeçar

Sport

E dhimbshme/ Tronditet Franca, ndërron jetë futbollisti 23-vjeçar

Publikuar

-

Një lajm shumë i trishtë nga Franca. Futbollisti Nathael Julan, 23 vjeç, ka ndërruar jetë pas një aksidenti me makinë. Lojtari i Guingamp ka përplasur automjetin e tij gjatë kohës që po drejtonte.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 4:20 të pasdites, aty ku zjarrfikësit janë lajmëruar se një makinë ka dalë nga rruga. Automjeti ishte i lojtarit fatkeq që nuk ia doli t’u shpëtonte plagëve të marra.

Arsyet e daljes nga rruga janë të paqarta. Lajmi është konfirmuar dhe nga klubi i Guingamp përmes një postimi në Twitter. Klubi francez tregon dhimbjen e madhe të përjetuar për mësimin e ngjarjes. Shumë nga klubet e tjera të Francës, PSG, Lorient, Toulouse, Bordeaux, Cean, Lens, etj janë solidarizuar me klubin e Guingamp.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: