Connect with Us

E kush po pyet për futbollin? Grezda kalon pushime “të nxehta” me modelen seksi

Sport

E kush po pyet për futbollin? Grezda kalon pushime “të nxehta” me modelen seksi

Publikuar

-

Te ekipi i Rangersit të gjithë kanë nisur të flasin për transferimin e Eros Grezdës në një skuadër tjetër, pasi atje ku bën pjesë është i padëshiruar.

Por vetë futbollisti, pavarësisht se nuk e sheh fushën e blertë prej kohësh, nuk ka edhe aq shumë stres të akumuluar.

Në një gjysmë sezoni ku bëri vetëm pushime pasi nuk është thirrur kurrë te Rangersi i parë, i ka bashkangjitur edhe pushimet e festave.

Këtë herë ka shkuar në Meksikë, me bukuroshen e njohur shqiptare, Oriola Marashi. Sipas asaj që raporton “Indeksionline” ka një lidhje mes këtij çifti që kanë shijuar pushimet së bashku. /Sport Ekspres/

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Ngjarje e frikshme në derbin e madh të Rumanisë/ Video: Lojtari bie pa ndjenja pas ndërhyrjes horror

Publikuar

-

Derbi i Rumanisë mes Dinamos së Bukureshtit dhe Steauas për pak sa nuk u kthye në një dramë të vërtetë. Në fundin e pjesës së parë, Slavko Perovic (lojtar i Dinamos) ra pa ndjenja pas ndërhyrjes së ashpër të Iulian Cristea. Situata u bë alarmante menjëherë dhe në fushë u futën me shpejtësi dy ambulanca […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

Arsenali shkatërroi 4-0 “Qymyrxhinjtë”/ Video: Goli i Ozil thyen rekord në Premier League

Publikuar

-

Arsenali ka mposhtur 4-0 Newcastle duke zhvilluar një ndeshje mjaftë të mirë në shtëpi. Goli i tretë ka qenë tepër i veçantë, ai vulosi 100% fitoren dhe u shënua nga Mesut Ozil, i cili kishte mbi 300 ditë që nuk gjente rrjetën. Por kjo nuk është e gjitha, plot 35 prekje janë bërë në aksionin […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Shok skuadre me Hykën, Sabjen Lilaj shënon gol në Izrael

Publikuar

-

Nga

Mesfushori i Kombëtares, Sabjen Lilaj, ka gjetur rrugën e rrjetën në kampionatin izraelit me fanellën e Nes Tziona, në triumfin 3-0 që skuadra e tij arriti ditën e sotme. Si Lilaj ashtu dhe mesfushorit tjetër shqiptar, Jahmir Hyka, u aktivizuan titullarë në përballjen e sotme, duke bërë një paraqitje dinjitoze. Sulmuesi Stain realizoi dopietë për […]

LEXO TE PLOTE