Connect with Us

Gati shqiptari i radhës te Atalanta, lojtari i kombëtares mund të bashkohet me Gjimshitin

Sport

Gati shqiptari i radhës te Atalanta, lojtari i kombëtares mund të bashkohet me Gjimshitin

Publikuar

-

Kualifikimi për në 1/16-tat e Ligës së Kampionëve, do të bëjë që Atalantës t’i ngjishet axhenda gjatë muajve të ardhshëm.

Kështu që ekipi bargamask, do të hidhet në merkato për t’u përforcuar. Duke parë që sulmi po funskionon siç duhet, Atalanta tashmë kërkon për mbrojtës.

“Tuttsport”, bën me dije se Atalanta, ka piketuar tre mbrojtës. Kaldara, Simakan dhe futbollistin e Kombëtares Marash Kumbulla.

Paratë e siguruara nga shitja e Kulusevskit, mund të shkojnë për Kumbullën, që po mahnit këtë sezon në Serinë A. Për mbrojtësin e ri, deri më tani ka pasur dhe interesim nga ekipe të mëdha, si Interi, Juventusi apo edhe Lacio.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: