Connect with Us

Kjo foto e këtij tifozi po bën xhiron e botës, ja arsyeja

Sport

Kjo foto e këtij tifozi po bën xhiron e botës, ja arsyeja

Publikuar

-

Sfida e kampionatit uellsian mes Caernarfon Town dhe Bala Town, po bën xhiron e rrjetit. Arsyeja? Një tifoz special. Mbështetësi i Caernarfon Town është fotografuar në stadium duke mbajtur qenin e tij mbi shpatull.

Po, qenin, jo një papagall. Kjo foto po “çmend” rrjetet sociale dhe reagimet janë nga më të ndryshmet, çka ka bërë fotoja më poshtë të bëhet virale brenda pak orësh.

Këto episode, foto, video dhe skena të çuditshme ndodhin vetëm në kategoritë e ulëta të futbollit dhe janë gjithmonë fantastike. Ndoshta futbolli në fushën e lojës është për t’u harruar, por këto momente epike janë për të mos u humbur…

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Shqipëria të marrë shembull, ja sa milionë euro jep Kosova për të shpëtuar futbollin pas COVID-19

Publikuar

-

Futbolli në vendin tonë dhe në Kosovë është shumë e lehtë të prekë fundin, pasi është vetëm pak mbi të. Koronavirusi është gati t’i japë të shtyrën finale për të sjellë kapitullimin, por në Kosovë duket se e duan futbollin dhe ndihmojnë për të mos e hedhur në tapet sportin e dashur të tyre. Ndryshe […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Cikalleshi shembullor, ja si i rrespekton rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Koronavirusi ashtu si në çdo shtet tjetër ka mbërthyer edhe futbollin turk dhe të gjithë lojtarët do të duhet të stërviten në kushte shtëpie për të mbajtur trupin e tyre në formë dhe gati për një rifillim të mundshëm të kampionatit. Ditën e sotme bashkëshortja e kavajasit ka publikuar një video me momente nga stërvitja […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Batuta epike e Shametit: Ja përse koronavirusi nuk ka shkuar ende në Gjirokastër

Publikuar

-

Nga

Ditën e sotme u zbuluan edhe 15 raste të reja të njerëzve të prekur me koronavirus në vendin tonë, por ende një nga qytetet e paprekura është Gjirokastra. Në listën e vendeve ku Covid-19 ka arritur janë plot 17 qytete, por vendlindja e Ylli Shametit nuk është prekur ende. Arsyet mund të jenë shumë, por […]

LEXO TE PLOTE