Connect with Us

“Po Panuçi do jetë në formacion?”, Etrit Berisha tallet me Andi Lilën

Kombëtare

“Po Panuçi do jetë në formacion?”, Etrit Berisha tallet me Andi Lilën

Publikuar

-

Në 10 janar është planifikuar të luhet një ndeshje mes legjendave të Shqipërisë, Greqisë, Turqisë dhe Italisë, pikërisht në stadiumin e ri, “Air Albania”.

Të ardhurat nga ndeshja do të shkojnë të gjitha për të prekurit nga tërmeti i 26 nëntorit, i cili shkaktoi shumë dëme dhe viktima në Shqipëri.

Nëpërmjet një postimi në “Instagram”, Andi Lila e ka promovuar këtë ndeshje, për të ftuar sa më shumë tifozë që të jenë të pranishëm në stadium. Megjithatë ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është një koment nga portieri i Kombëtares, Etrit Berisha.

Ky i fundit është tallur me ish-trajnerin e Shqipërisë, Kristian Panuçi, i cili u shkarkua vetëm para pak kohësh. Në komentin e tij Berisha shkruan: “Panuçi është në formacion?”, në shenjë tallje për ish-trajnerin e kuqezinjve.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

Grekët çmenden pas sulmuesit shqiptar: Ngjason me Ibrahimovic

Publikuar

-

Nga

Mbrëmja e sotme do të jetë shumë e rëndësishme për talentin shqiptar, Emiliano Bullari. Një emër shumë i dëgjuar për tifozët shqiptarë, ndërsa ka dalë nga akademia e Olimpiakosit. Greqia bëri gjithçka për ta marrë, ndërsa Shqipëria doli nga vetja si rrallëherë, për t’i ofruar një vend te U-21 një sulmuesi që ishte vetëm 17-vjeç. […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

“Bomba” e trajnerit serb: Për asgjë në botë nuk do ta drejtoja Kosovën

Publikuar

-

Nga

Zgjedhja që futbollisti i ri serb, Ilija Iviç bëri, që të përfaqësojë Kosovën U-19, nuk është prituar aspak mirë në shtetin serb. Të shumtë kanë qenë ata që kanë dalë kundër këtij vendimi të lojtarit, teksa së fundmi edhe trajneri i Vojvodinës, Nenad Lalatoviç, është shprehur se për asgjë në botë nuk do të zgjidhte […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Barcelona e përgjysmuar, shans ideal për Manajn

Publikuar

-

Nga

Barcelona e pagoi shumë shtrenjtë barazimin e arritur në “San Paolo” kundër Napolit. Ekipi katalanas u kthye nga Italia me dy lojtarë të pezulluar për shkak të kartonëve dhe një të dëmtuar. Vazhdojnë problemet për Kike Setienin, i cili duhet të bëjë “shpikje” për të ndërtuar një formacion. Serxho Buskets shkoi në Napoli me rrezikun […]

LEXO TE PLOTE