Connect with Us

Akuza të rënda ndaj Klopp/ Më talli sikur të isha homo

Premier Liga

Akuza të rënda ndaj Klopp/ Më talli sikur të isha homo

Publikuar

-

Trajneri i ekipit meksikan të Monterrey, Antonio Mohamed, që u rendit në vendin e tretë në Botërorin e Klubeve, ka akuzuar trajnerin gjerman të Liverpool, Jurgen Klopp, për tallje dhe mungesë respekti gjatë përballjes në gjysmëfinale.

“Tregoi mungesë respekti, e kaloi të gjithë ndeshjen duke kërkuar një ndëshkim sepse pretendonte që godisnim Salah, por kur unë kërkova ndëshkimin e një prej futbollistëve të tij, ai nxori gjuhën jashtë, duke u tallur me mua, sikur të isha homoseksual. Në fillim qesha, por më pas u çmenda”, deklaroi trajneri i ekipit meksikan.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Premier Liga

Xherdan Shaqiri largohet nga Liverpooli, gati transferimi te gjigantët e Spanjës

Publikuar

-

Xherdan Shaqiri do të largohet në fund të sezonit nga Liverpool. Sulmuesi shqiptar nuk po gjen shumë hapësira në formacionin e Jurgen Kloop e skuadra angleze është gati të heq dorë nga shërbimet e tij. Mediat angleze raportuan ditën e djeshme se Liverpool e ka marrë vendimin për lojtarin e do të nxirret në merkato. […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

Juventusi zbraz arkën/ 110 milionë euro për yllin e Premier League

Publikuar

-

Juventus duket se e ka seriozisht dhe në merkaton e verës pritet që të jetë shumë aktiv. Emri më i përfolur është ai i Paul Pogba dhe bardhezinjtë kanë gati ofertën e parë. Sipas prestigjiozit francez “RMC Sport”, Juventus ka gati 110 milionë euro për të bindur Manchester United që të lirojë mesfushorin kampion Bote. […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Netflix, muzikë, video-lojëra dhe…/ Ja si po i kalon ditët e izolimit Armando Broja

Publikuar

-

Sulmuesi shqiptar i Chelsea, Armando Broja, ka dhënë një intervistë për faqen zyrtare të klubit, ku ka treguar si po i kalon ditët e izolimit në shtëpi. NETFLIX – “Riverdale”. Unë po e shikoj këtë për një kohë të gjatë deri më tani, por është një serial vërtet i mirë, po e shijoj shumë. Çdo […]

LEXO TE PLOTE