Connect with Us

Bylisi i pandalshëm, pas Kërçikut ka gati edhe supergoditjen e radhës në merkato

Sport

Bylisi i pandalshëm, pas Kërçikut ka gati edhe supergoditjen e radhës në merkato

Publikuar

-

Bedri Greca dhe Gjilani tashmë kanë ndarë rrugët. Ish-futbollisti i Tiranës tashmë prej kohësh ka ftohur marrëdhëniet me stafin teknik dhe kështu drejtuesit e klubit kanë vendosur fillimisht për ta gjobitur atë e më pas edhe për ta larguar.

Ndërkohë “gazeta shesh” bën me dije se Greca është future në negociata me klubin e Bylisit dhe me shumë gjasa do të kemi një rikthim të tijin në Kategorinë Superiore.  Fillimisht ai do të zgjidhë kontratën me Gjilanin, për t’u transferuar te klubi i ri.

Kujtojmë që ditën e sotme, Bylisi prezantoi Dorian Kërçikun si afrimin e parë në merkaton e janarit, teksa në ditët e ardhshme, pritet Greca dhe Imami.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Gjykata jep sot vendimin për Klodian Duron

Publikuar

-

Nga

Bëri mjaft bujë ditën e djeshme lajmi për arrestimin e ish-futbollistit Klodian Duro. Ish-mesfushori i kombëtares ishte arrestuar për shkak të përndjekjes ndaj ish-gruas. Pas divorcit, ish-bashkëshortja e Duros kishte një urdhër mbrojtje, urdhër i cili u thye nga Duro para pak ditëve dhe në këtë formë u arrestua. Ndërkohë, ditën e sotme gjykata ka […]

LEXO TE PLOTE

La Liga

Kaos te Barcelona, e pëson keq dhe Rei Manaj

Publikuar

-

Nga

Pas një sërë diskutimesh, duket se Barcelona ia ka dalë të bindë Mesin me shokë për reduktimin e pagesave në këtë kohë kriz për shkak të Koronavirusit, ndërsa pjesën e mbetur do e marrin kur situata të qetësohet. Ndërkohë  nga Spanja raportohet se diçka e tillë do ndodhë për gjithë klubin, duke përfshirë edhe ekipin […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Lazio do me çdo kusht Kumbullën, fut mik Thomas Strakoshën

Publikuar

-

Nga

Të marrësh Marash Kumbullën në merkaton e radhës që do të hapet për tregun europian, nuk është e lehtë, aspak. Emri i këtij futbollisti po qarkullon kudo në kampionatet dhe ekipet më të mira, veçse në “Ligue 1”. Nga Dortmundi te Inter dhe Manchester United me Manchester City, duke lënë jashtë listës dhe pa përmendur […]

LEXO TE PLOTE