Connect with Us

500 mijë euro ofertë për mesfushorin e kombëtares shqiptare

Kombëtare

500 mijë euro ofertë për mesfushorin e kombëtares shqiptare

Publikuar

-

Ofertë e bujshme nga Spanja për mesfushorin e kombëtares tonë kuqezi, Keidi Bare. Futbollisti shqiptar me shumë gjasa do të largohet nga Malaga, pasi klubi bardheblu ka disa probleme me financat dhe do të detyrohet të shesë asetet kryesore të klubit.

Keidi Bare është një nga lojtarët më të mirë të Malagas dhe prej muajsh, ka fituar fanellën e titullarit në mesfushë. Edhe me kombëtaren tonë kuqezi, Bare është shndërruar në titullar të padiskutueshëm.

Klubi që kërkon shërbimet e mesfushorit shqiptar, është Rayo Vallecano. Skuadra spanjolle është gati të paguajë deri në 500 mijë euro për Baren, ofertë kjo që tundon jo pak klubin e Malagas.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

“100 zogjtë e pulave kundër një luani”, futbollisti i Kombëtares mbështet Albin Kurtin

Publikuar

-

Nga

Mërgim Mavraj ka dalë hapur në mbështeje të Albin Kurtit, kryeministrit në detyrë të Kosovës, qeveria e të cilit u votua kundër në mocionin e mosbesimit disa ditë më parë. Qendërmbrojtësi ka përdorur një nga shprehjet e shumta të këngëtarit Unikkatili. “100 zogj t’pulave kundër 1 LUANI. Me Albinin”, shkruan Mërgim Mavraj, duke shprehur qartësisht […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

VIDEO/ Futbolli i gjunjëzuar prej Koronavirusit, Bakaj dhuron spektakël në Bjellorusi

Publikuar

-

Nga

E gjithë bota është ndalur, por jo në Bjellorusi, ku jeta vazhdon normalisht dhe futbolli po ashtu, pavarësisht kërcënimit të koronavirusit. Bjellorusët kanë vendosur që të injorojnë rrezikun dhe vazhdojnë jetën normalisht sipas planit të tyre, ku përfshihet edhe futbolli. Ndaj Elis Bakaj ka zbritur përsëri sot në fushën e lojës me Dinamo Brest, për […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Kamberi bën falenderimin special dhe largohet nga Skocia

Publikuar

-

Florian Kamberi është kthyer në një kohë shumë të shkurtër në një nga emrat më të vlerësuar në radhët e e Rejnxhërs, me tifozët e kësaj skuadre që duan që ai të qëndrojë edhe në vitin e ardhshëm. Ndaj edhe klubi skocez nuk ka ngurruar që të caktojë pikërisht sulmuesin që ka vendosur të luajë […]

LEXO TE PLOTE