Connect with Us

Dikur bënte miqësore me Beshiktashin e Shakhtarin, nuk do e besoni me kë do luajë Skënderbeu tani

Sport

Dikur bënte miqësore me Beshiktashin e Shakhtarin, nuk do e besoni me kë do luajë Skënderbeu tani

Publikuar

-

Skënderbeu dhe Egnatia do të përballen pas dy ditësh në kuadër të përgatitjes për pjesën e dytë të sezonit.

Lajmi është konfirmuar në faqen zyrtare të klubit rrogozhinas ku njofton se takimi do të luhet në resortin “Tropikal” në Durrës. Ky test miqësor do të zhvillohet në orën 14:00.

Ky do të jetë testi i parë miqësor për këtë fazë përgatitore.

Teksa Egnatia ka kryer disa përforcime këtë merkato të janarit, te bardhekuqtë ende nuk ka një emër të ri në ekip, megjithatë priten prurje në ditët e ardhshme.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Rama flet për “Tuttosport”: Ja pse bëj tifo për Juven/ Ronaldo dhe Buffon nuk e harrojnë kurrë se nga kanë ardhur

Publikuar

-

Edi Rama i “pushtoi” italianët në dy minuta e njëzet sekonda. Me një gjest shumë fisnik, natyrisht. Kryeministri shqiptar ka dërguar 30 mjekë në ndihmë të fqinjit tonë të përtej Adriatikut, “tridhjetë anëtarë të ushtrisë sonë të vogël me rroba të bardha”, siç vetë Rama i thërret. “Ne nuk jemi të pasur, por as nuk […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Nga Balaj te Çikalleshi, Tirana publikon “perlat” e vitit 2012 (video)

Publikuar

-

Tirana këtë verë ka ditëlindjen e 100-të dhe festimet kanë nisur që tani në këto ditë, që po i përjetojmë në karantinë. Mediet sociale janë opsioni më i mirë për të komunikuar me publikun në këtë periudhë dhe Tirana ka vendosur të kthehet pas në kohë, duke publikuar disa nga golat më të bukur mes […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Dy sulmuesit e kampionatit tonë e kalojnë karantinën në mal, bashkë me Elvana Gjatën (video)

Publikuar

-

Futbollistët që jetojnë në periferi kanë më shumë mundësi që të stërviten gjatë kësaj periudhe, ku edhe lëvizja e njerëzve është shumë e kufizuar. Masat e marra për parandalimin e përhapjes së COVID-19 janë të ashpra, kryesisht në qytete. Gjithsesi futbollistët kanë gjetur mënyra dhe vende ku të ushtrohen. Redon Xhixha, sulmuesi i Laçit dhe […]

LEXO TE PLOTE