Connect with Us

Guardiola i vë syrin “murit” të Interit, bën gati 80 milionë euro

Premier Liga

Guardiola i vë syrin “murit” të Interit, bën gati 80 milionë euro

Publikuar

-

Manchester City synon që në merkaton e janarit të ofroj një mbrojtës me cilësi.

Largimi i veteranit Vinsent Company, dëmtimi i rëndë Americ Laportes dhe luhatjet e Stones e kanë detyruar City të planifikojë një transferim në repartin e prapavijës. Emri më i lakuar për të mbërritur tek kampionët e anglisë është Milan Skriniar.

Klubi i Interit nuk ka ndërmend të largojë lehtësisht 24-vjeçarin sllovak duke kërkuar jo më pak se 80 milionë euro. City është i gatshëm për ta transferuar Skriniarin pasi mbrojtësi ka treguar cilësi me zikaltrit për tre sezone.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Premier Liga

Juventusi zbraz arkën/ 110 milionë euro për yllin e Premier League

Publikuar

-

Juventus duket se e ka seriozisht dhe në merkaton e verës pritet që të jetë shumë aktiv. Emri më i përfolur është ai i Paul Pogba dhe bardhezinjtë kanë gati ofertën e parë. Sipas prestigjiozit francez “RMC Sport”, Juventus ka gati 110 milionë euro për të bindur Manchester United që të lirojë mesfushorin kampion Bote. […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Netflix, muzikë, video-lojëra dhe…/ Ja si po i kalon ditët e izolimit Armando Broja

Publikuar

-

Sulmuesi shqiptar i Chelsea, Armando Broja, ka dhënë një intervistë për faqen zyrtare të klubit, ku ka treguar si po i kalon ditët e izolimit në shtëpi. NETFLIX – “Riverdale”. Unë po e shikoj këtë për një kohë të gjatë deri më tani, por është një serial vërtet i mirë, po e shijoj shumë. Çdo […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

E gjithë bota në luftë më koronavirusin/ Klopp e ka mendjen te merkato, 80 milionë euro për shokun e Hysajt

Publikuar

-

Fabian Ruiz po shkëlqen me fanellën e Napolit dhe po ndiqet me interes nga dy skuadrat gjigante spanjolle, Real Madrid dhe Barcelona, pro duket se e ardhmja e talentit të “Furia Roja” do të jetë në kampionatin anglez. Kjo pasi atje ka një fans special të mesfushorit 21-vjeçar dhe ai është trajneri i Liverpoolit, Jurgen […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: