Connect with Us

Ibra flet pas ndeshjes së parë/ Ja çfarë do të bëja nëse do të shënoja

Seria A

Ibra flet pas ndeshjes së parë/ Ja çfarë do të bëja nëse do të shënoja

Publikuar

-

Zlatan Ibrahimovic nuk arriti të linte gjurmë në debutimin e tij me Milanin, me kuqezinjtë që nuk shkuan më shumë se një barazim pa gola ndaj Sampdorias në shtëpi.

Pas ndeshjes, suedezi foli për “Sky Sport Italia”, ku zbuloi se kishte përgatitur edhe festën nëse do të shënonte. “Duhet të vuajmë për momentin. Tifozët nuk janë të lumtur dhe kanë të drejtë, sepse rezultatet janë negative. Tani të punojmë dhe të mendojmë pozitivisht. Doja shumë të shënoja dhe të bëja shenjën e Zotit poshtë ‘Curva Sud’, tha suedezi.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Seria A

Propozim unik nga Italia/ Të anulohet kampionati, titulli t’i shkojë… mjekëve

Publikuar

-

Nga

Teksa Koronavirusi ka gjynjëzuar botën e sportit, një propozim unik vjen nga Italia. Të anulohet kampionati dhe titulli t’i dorëzohet Serxhio Matarella, presidentit të Republikës, në mënyrë që ky i fundit t’ia jap mjekëve dhe infermierëve. Ky është propozimi origjinal që vjen nga volejbolli i femrave në Itali. Kjo është ideja e një prej presidentëve […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

“Fatale të mos rinisë kampionati”, Igli Tare: Nuk më vjen çudi nëse…

Publikuar

-

Nga

Drejtori sportiv i Lacios Igli Tare e gjykon si fatale hipotezën nëse kampionati italian nuk do të vazhdonte. Në një prononcim për “Tuttosport”, zyrtari i klubit bardhekaltër thekson se nuk i bën përshtypje fakti nëse merkatoja e futbollit mbetet e hapur deri në fund të dimrit. Për sa i përket kampionatit italian, Tare shpreh hapur […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Legjenda e Milanit bën krahasimin: Koronavirusi si Çernobili, isha 7 vjeç kur…

Publikuar

-

“Jam në Londër, për gati 10 ditë jemi mbyllur në shtëpi, e jetojmë këtë moment të vështirë me shpresën se gjërat do të përmirësohen dhe e vetmja zgjidhje është të qëndrojmë në shtëpi dhe t’u japim mjekëve mundësinë për të bërë sa më mirë punën e tyre. Mjekët dhe infermierët po bëjnë një punë të […]

LEXO TE PLOTE