Connect with Us

Lojtari i Partizanit jep mesazhin e çuditshëm: Tentojnë të më rrëzojnë, por do pendohen

Sport

Lojtari i Partizanit jep mesazhin e çuditshëm: Tentojnë të më rrëzojnë, por do pendohen

Publikuar

-

Theofilus Solomon u afrua te Partizani në merkaton e verës, teksa deri tani ka qenë larg pritshmërive me të kuqtë.

Pritshmëritë për të kanë qenë të mëdha nga drejtuesit e klubit, por sulmuesi deri tani ka shënuar vetëm dy dola, ata ndaj Flamurtarit dhe Tiranës, ndeshje këto që u fituan nga Partizani.

Shkak për formën e tij jo shumë të mirë është bërë edhe një dëmtim që ai pësoi gjatë dy fazave të para të sezonit dhe e ka penalizuar së tepërmi.

Lojtari ka postuar në “Instagram” një foto nga stërvitja me Partizanin, të cilën e shoqëron edhe me një shkrim: “Mund të tentojnë të të rrëzojnë, të të hedhin poshtë mundin, por e sigurt është që do të kthehem dhe të gjithë do të pyesin veten pse e bënë atë gjë.”, shkruan Solomon.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: