Connect with Us

“Më fal, s’kam fytyrë të të dal përpara”, publikohet mesazhi që Kërçiku i dërgoi Kapllanajt

Sport

“Më fal, s’kam fytyrë të të dal përpara”, publikohet mesazhi që Kërçiku i dërgoi Kapllanajt

Publikuar

-

Presidenti i Bylisit, Besnik Kapllanaj, në komunikimin e tij me gazetën ka përcjellë edhe mesazhin që Dorian Kërçiku i ka dërguar në orën 02:49.

Ja mesazhi që 26-vjeçari i ka dërguar presidentit të Bylisit në orët e para të mëngjesit të djeshëm, që “Panorama Sport” po e pasqyron në mënyrë origjinale:

“President më fal shume, te kërkoj ndjese dhe skom ftyr me dal para po ashu me erdh halli. Kam ca probleme ne shpi dhe sjam i qet me nejt larg familjes. Me kerkun dhe ca ekipe ne tiron dhe do rri ktu po sesht kjo arsyeja vetme. Mkan mor shpi dhe mkan kerku me u kthy. 100 her mfal poskom ca boj..jam duke mor conten dhe po kthehem per Tiron. Ma bo hallall..doja me taku na afer po tak se une jam rruges duke u kthy tiron”. Në mesazhin e dërguar del se arsyeja e largimit është familjare.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: