Connect with Us

Nuk e di se ku jam/ Pogba i çudit të gjithë me deklaratën që bën nga spitali

Premier Liga

Nuk e di se ku jam/ Pogba i çudit të gjithë me deklaratën që bën nga spitali

Publikuar

-

Rrjetet sociale dhe Paul Pogba duket se kanë një lidhje të fortë dashurie. Mesfushori është mjaft i fiksuar pas tyre, ku kalon shumë kohë dhe tregon shumë episode nga jeta e tij.

Por, Pogba nuk është i lidhur vetëm me rrjetet sociale, por edhe me merkaton. Reali i Madridit dhe Juventus kanë shfaqur interes për të siguruar shërbimet e tij, por Manchester United dhe dëmtimi i fundit duket se kanë stepur disi interesimin.

Megjithatë, ish lojtari i Juventusit di si të bëjë bujë në media, teksa pasi iu nënshtrua një operacioni në gju u shfaq i buzëqedhur dhe duke pohuar se është gjallë.

“Unë jam akoma gjallë dhe ky është një lajm i mirë. Nuk e di nëse jam mirë, nuk di as se ku jam. Ata më thanë që dukem i dehur, por nuk kam pirë. Tani për tani jam pak i hutuar. Në Manchester? Në Paris? Në Guinea? Jo, nuk jam i dehur. Më futën diçka në krah dhe më thanë të mendoja gjëra të bukura,” tha mes ironisë Pogba.

Kampioni i Botës pritet të mungojë të paktën gjashtë javë dhe pritet të rikthehet në fushë në fillim të marsit.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Premier Liga

De Gea drejt largimit, Manchester United i gjen pasuesin

Publikuar

-

Nga

Pavarësisht rënies në formën e tij, portieri i Mançester Junajtid David De Gea këmbëngul se dëshiron të vazhdojë të luajë me “Djajtë e Kuq”. Vitin e ardhshëm, gardiani spanjoll bën plot 10 vite që kur mbërriti në Mançester nga Atletiko Madridi. Megjithëse gjatë kësaj periudhe kanë qarkulluar shumë lajme se drejtuesit e Mançesterit po mendojnë […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

E bujshme/ Thomas Strakosha pranë transferimit te Lazio

Publikuar

-

Nga

Chelsea është duke bërë përpjekje për transferimin e një portieri për ta zëvendësuar spanjollin Kepa Arrizabalaga. Shumë portierë janë në listën e klubit londinez, por vetëm njëri nga ta do të transferohet në Stamford Bridge. Megjithatë, dy gjermanët  janë primarë, por që të dy janë thuajse të paarritshëm. Chelsea ka kthyer sytë tek portierë të […]

LEXO TE PLOTE

Premier Liga

Klopp kontakton babain e Mbappe, gati transfrimi i bujshëm

Publikuar

-

Nga

‘Reds’ janë gati për lëvizjen e madhe. Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, ka folur me babën e Kylian Mbappe, duke shfaqur interesimin e tij për ylllin e PSG. Klopp i ka bërë të ditur prindit të lojtarit se Liverpool janë të interesuar për shërbimet e Mbappe. ‘Le10Sport’ konsideron se ‘Reds’ po përdorin këtë si taktikë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: