Connect with Us

“Ylli” i Real Madridit i fiksuar pas shqiptareve, pas Taynës ngacmon edhe moderatoren e njohur

Sport

“Ylli” i Real Madridit i fiksuar pas shqiptareve, pas Taynës ngacmon edhe moderatoren e njohur

Publikuar

-

Duket se futbollisti i Real Madrid, Vinicius Junior është i fiksuar mbas femrave shqiptare.

Mbasi shprehur hapur pëlqimin ndaj këngëtares Tayna, duke publikuar në ‘Instastory’ një pjesë të këngës së saj ‘Sicko’, i ka vënë syrin moderatores shqiptare të sportit.

Bëhet fjalë për Gea Brahan, e cila në një postim në Instagram tregoi se futbollisti i kishte dërguar mesazh.

Ndonëse nuk tregoi përmbajtjen e mesazhit audio, Braha e refuzoi hapur atë duke shkruar: “Nuk do ta var jo, kot e ke”, duke e shoqëruar  me një emoji duke qeshur me lot.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Shtubina flet nga karantina: Kam neglizhuar vetë, testi ishte një siklet i madh

Publikuar

-

Nga

Ndriçim Shtubina ka bërë testin për COVID-19 pasi u prek një afërm i tij me Koronavirus. Por fatmirësisht lajmi ka qenë i gëzuar dhe testi ka dalë negativ. Në një lidhje direkte për “Neës 24”, lojtari i Vllaznisë bën thirrje që të qendrohet në shtëpi, megjithëse shprehet se ka neglizhuar edhe vetë pak. “Bëra testin […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Emanuele Ndoj tërbon shokun e skuadrës: Nuk më la të investoja…

Publikuar

-

Nga

Emenuele Ndoj kaloi një fillimsezoni shumë të vështirë pas debutimit në Serinë A, duke qenë se dëmtimi e mbajti gjatë larg fushave të futbollit, por pasi ai u rikuperua plotësisht dhe luajti 8 minuta edhe ndaj Juventusit në mars, fati deshi që kampionati të ndalej si rrjedhojë e makthit të COVID-19. Por ndërkohë, mesfushori i […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Gafa me himin në Francë, faqja e madhe sportive publikon fytyrat e hutuara të shqiptarëve

Publikuar

-

Nga

Një moment shumë i veçantë u regjistrua para fillimit të ndeshjes Francë-Shqipëri, e zhvilluar në 7 shtator të vitit të kalaruar. I veçantë ishte edhe reagimi i futbollistëve shqiptarë, të cilët dukeshin të hutuar në atë moment. Këtë e ka rikujtuar faqja e madhe sportive “ESPN”, që thekson se u vendos himni i Andorrës dhe […]

LEXO TE PLOTE