Connect with Us

De Biazi ndjek Skënderbeun, Takaj nis të bëjë batuta: Nuk bëj dhurata, kush i do lojtarët ja ku i ka

Sport

De Biazi ndjek Skënderbeun, Takaj nis të bëjë batuta: Nuk bëj dhurata, kush i do lojtarët ja ku i ka

Publikuar

-

Presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj, ka ndjekur me vëmendje të madhe miqësoren ndaj Besëlidhjes.

Në pjesën e dytë ai ka qenë në shoqërinë e ish-trajnerit të Kombëtares, Xhani De Biazi, i cili bashkë me disa miq të tij ndoqi 45 minuta ndeshjen.

Takaj u ngacmua për merkaton, ndërsa bëri edhe një batutë: “Unë dhurata nuk bëj. Kush do lojtarët e Skënderbeut, ja ku janë, të vijnë dhe të bëjnë ofertën”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: