Connect with Us

Dy gëzime në një ditë, futbollisti i Premier Leagues merr ftesë speciale nga aktorja pornografike

Sport

Dy gëzime në një ditë, futbollisti i Premier Leagues merr ftesë speciale nga aktorja pornografike

Publikuar

-

Futbollisti Olli McBurnie ishte heroi i Sheffield United, në sfidën ndaj West Hamit, teksa shënoi golin e fitores, në triumfin 1-0 që skuadra e tij arriti në shtëpi, në takimin e vlefshëm për Premier Leaguen angleze.

23-vjeçari është duke shijuar këtë moment si protagonist, teksa ka fituar edhe vëmendjen e pornostares Elle Brooke, e cila nuk ka nguruar ta ngacmojë futbollistin.

McBurnie bëri një postim në “Twitter”, duke shkruar: “3 pikë dhe një gol. Shijoheni këtë fundjavë”. Mesazhi i tij nuk ran ë vesh të shurdhë, teksa i menjëhershëm ishte reagimi i pornostares Brooke, e cila i komentoi në statusin e tij futbollistit të Sheffield United, “Ne e dimë që ti do ta shijosh tënden”, shkruante ajo duke flirtuar me sulmuesin e skuadrës së saj të zemrës.

Reagimi i tij ishte një puthje virtuale ndaj aktores së filmave për të rritur, së cilës është kujdesur më parë t’i dërgojë edhe fanellën e tij të autografuar. /CNA.AL

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: