Connect with Us

VIDEO/ Nuk shpëton dot askush, shikoni si policia identifikon tifozët problematikë në “Air Albania”

Sport

VIDEO/ Nuk shpëton dot askush, shikoni si policia identifikon tifozët problematikë në “Air Albania”

Publikuar

-

Shqipëria ka tashmë një impian modern, për zhvillimin në kushte perfekte të ndeshjeve Europiane dhe ato vendase. Bëhet fjalë për stadiumin e ri Kombëtar, “Air Albania”.

Por gjithmonë ka ekzistuar frika për një grindje apo dalje të situatës nga kontrolli, megjithëse në stadiumin e ri ka një siguri të lartë.

Madje edhe përtej asaj që keni menduar më herët. “REPORT TV” zbulon pamjet fantastike të mënyrës sesi operatorët e kamerave të policisë shohin gjithçka ndodh brenda dhe jashtë stadiumit, në territoret që lidhen me të. Nëse një tifoz hedh një objekt në fushë dhe kërkon të fshihet, duhet ta harrojë, pasi në pamje i zbulohet edhe detaji më i vogël. (Sekuenca që duhet të shihni, minuta 17:00-18:20)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Shtubina flet nga karantina: Kam neglizhuar vetë, testi ishte një siklet i madh

Publikuar

-

Nga

Ndriçim Shtubina ka bërë testin për COVID-19 pasi u prek një afërm i tij me Koronavirus. Por fatmirësisht lajmi ka qenë i gëzuar dhe testi ka dalë negativ. Në një lidhje direkte për “Neës 24”, lojtari i Vllaznisë bën thirrje që të qendrohet në shtëpi, megjithëse shprehet se ka neglizhuar edhe vetë pak. “Bëra testin […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Emanuele Ndoj tërbon shokun e skuadrës: Nuk më la të investoja…

Publikuar

-

Nga

Emenuele Ndoj kaloi një fillimsezoni shumë të vështirë pas debutimit në Serinë A, duke qenë se dëmtimi e mbajti gjatë larg fushave të futbollit, por pasi ai u rikuperua plotësisht dhe luajti 8 minuta edhe ndaj Juventusit në mars, fati deshi që kampionati të ndalej si rrjedhojë e makthit të COVID-19. Por ndërkohë, mesfushori i […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Gafa me himin në Francë, faqja e madhe sportive publikon fytyrat e hutuara të shqiptarëve

Publikuar

-

Nga

Një moment shumë i veçantë u regjistrua para fillimit të ndeshjes Francë-Shqipëri, e zhvilluar në 7 shtator të vitit të kalaruar. I veçantë ishte edhe reagimi i futbollistëve shqiptarë, të cilët dukeshin të hutuar në atë moment. Këtë e ka rikujtuar faqja e madhe sportive “ESPN”, që thekson se u vendos himni i Andorrës dhe […]

LEXO TE PLOTE