Connect with Us

“Drama” për trajnerin e ri të Barcelonës, agjenti i Valverdes zbulon gjithçka

La Liga

“Drama” për trajnerin e ri të Barcelonës, agjenti i Valverdes zbulon gjithçka

Publikuar

-

Agjenti i Ernesto Valverde, Inaki Ibanez, ka zbuluar gjithçka rreth dramës së madhe për stolin e Barcelonës. Çështja e trajnerit të Barcelonës ka qenë lajm kryesor gjatë ditës së sotme, në të gjitha mediet evropiane.

Valverde thuhet se veç është lajmëruar se nuk do të jetë trajner i skuadrës, kurse Quique Setien është ai që me shumë gjasë do ta zëvendësojë atë.

Pas një takimi maratonik, agjenti i Valverde, Ibanez ka zbuluar se çfarë po ndodh në zyrat e skuadrës.

“Valverde është akoma trajneri i Barcelonës, përderisa po pret për të shkëputur kontratën” ka thënë ai për ‘El Chiringuito’. Barcelona thuhej se do të zyrtarizonte gjithçka sonte, por duket se telashe të papritura kanë dalur në proces.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

La Liga

Ramos totalisht i dëshpëruar/ Zbulohen fjalët e kapitenit të Realit, pasi City shënoi golin e dytë në “Bernabeu”

Publikuar

-

Reali mori një humbje tronditëse një natë më parë ndaj Manchester Cityt 1-2, me këta të fundit që hodhën një hap të rëndësishëm drejt kualifikimit në çerekfinale. Madrilenët po udhëhiqnin deri në minutën e 78-të 1-0, por dy gola të shpejtë të miqve përmbysën gjithçka. Gabriel Jesus në të 78-tën dhe De Bruyne në të […]

LEXO TE PLOTE

La Liga

Perez “heq qafe” dështakun e madh dhe përgatit 126 milionë euro për yllin e Liverpoolit

Publikuar

-

Real Madridi beson se mund ta joshë Mohamed Salah, që ta lërë Liverpool për një marrëveshje 126 milionë euro. Të paktën kështu pretendon “El Desmarque”, një media pranë klubit të bardhë. Sulmuesi egjiptian ka qenë prej kohësh i lidhur me “Los Blancos”. Në “Santiago Bernabeu”, atë e shohin si një alternativë më të lirë se […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Barcelona e përgjysmuar, shans ideal për Manajn

Publikuar

-

Nga

Barcelona e pagoi shumë shtrenjtë barazimin e arritur në “San Paolo” kundër Napolit. Ekipi katalanas u kthye nga Italia me dy lojtarë të pezulluar për shkak të kartonëve dhe një të dëmtuar. Vazhdojnë problemet për Kike Setienin, i cili duhet të bëjë “shpikje” për të ndërtuar një formacion. Serxho Buskets shkoi në Napoli me rrezikun […]

LEXO TE PLOTE