Connect with Us

Merr formë stadiumi i ri i Partizanit, ja si duket sot

Sport

Merr formë stadiumi i ri i Partizanit, ja si duket sot

Publikuar

-

Vijojnë punimet me ritme të larta në Kompleksin Sportiv të Partizanit. Nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare, klubi i kuq njofton se aktualisht po realizohet porta e hyrjes qendrore të kompleksit dhe stadiumit.

Gjithashtu drejt përfundimit të plotë është sistemi qendror i kullimit të ujrave.

Në këtë vit të ri, shtëpia e re e Partizanit, duket se ka marrë formë, teksa janë prodhuar edhe elementët konstruktivë metalikë për mbulimin e tribunës përballë dhe asaj qendrore.

Klubi njofton gjithashtu se vazhdojnë punimet cilësore për infrastrukturën e brendshme të ambienteve të tribunës qendrore. Për më tepër shikoni fotot e mëposhtme:

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

Presidenti i klubit e la në mes të katër rrugëve/ Mbrojtësi i Kombëtares nuk trishtohet: Zoti ka një plan për të gjithë

Publikuar

-

Koronavirusi ka shkatuar një krizë të madhe ekonomike dhe klubi i Sionit ishte ndër të parët që reagoi. Zviceranët i kërkuan lojtarëve të pranonin uljen e rrogave (12350 franga zvicerane, shifër kjo e vlefshme me atë që jepet nga sigurimet shoqërore kur je i papunë), opsion që u kundërshtua nga një pjesë prej tyre. Drejtuesit […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Rama flet për “Tuttosport”: Ja pse bëj tifo për Juven/ Ronaldo dhe Buffon nuk e harrojnë kurrë se nga kanë ardhur

Publikuar

-

Edi Rama i “pushtoi” italianët në dy minuta e njëzet sekonda. Me një gjest shumë fisnik, natyrisht. Kryeministri shqiptar ka dërguar 30 mjekë në ndihmë të fqinjit tonë të përtej Adriatikut, “tridhjetë anëtarë të ushtrisë sonë të vogël me rroba të bardha”, siç vetë Rama i thërret. “Ne nuk jemi të pasur, por as nuk […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Nga Balaj te Çikalleshi, Tirana publikon “perlat” e vitit 2012 (video)

Publikuar

-

Tirana këtë verë ka ditëlindjen e 100-të dhe festimet kanë nisur që tani në këto ditë, që po i përjetojmë në karantinë. Mediet sociale janë opsioni më i mirë për të komunikuar me publikun në këtë periudhë dhe Tirana ka vendosur të kthehet pas në kohë, duke publikuar disa nga golat më të bukur mes […]

LEXO TE PLOTE