Connect with Us

E çmendur pas Messit, Miss BumBum-i bën tatuazh yllin e Barcelonës

Sport

E çmendur pas Messit, Miss BumBum-i bën tatuazh yllin e Barcelonës

Publikuar

-

“Miss BumBum” Suzy Cirtez, është një fanse e zjarrtë e Messit. Këtë fakt modelja e njohur e ka pohuar hapur. Së fundmi ajo i ka kaluar limitet e dashurisë për Lionel Messin, duke bërë tatuazh imazhin e tij në trup. Teksa imazhet kanë bërë xhiron në rrjetet sociale.

Bukuroshja braziliani ka vendosur imazhin e “Pleshtit” në pjesën e barkut duke u shprehur: “Që kur kam bërë tatuazhin e Barcelonës në një nga vithet, kam menduar për të bërë edhe një tjetër për lojtarin më të mirë në histori. E kam thënë për herë të parë në një intervistë gjatë një vizite në Meksikë dhe e mbajta premtimin”.

Edhe pse ajo është bllokuar nga Messi në rrjetet sociale dhe nga bashkëshortja e tij, ajo vazhdon të provokojë me imazhe sensuale.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: