Connect with Us

Gazetarja sportive më sexy në Itali dhe partnerja e Ronaldos “rrëmbejnë” skenën

Sport

Gazetarja sportive më sexy në Itali dhe partnerja e Ronaldos “rrëmbejnë” skenën

Publikuar

-

Festivali i këngës italiane në Sanremo, këtë vit do të prezantohet nga një figurë tepër e njohur e televizionit në Apenine, Amadeo Sebastiani, i njohur shkurt si Amadeus.

Përgjatë netëve të festivalit ai do të shoqërohet nga disa prezantuese (me rotacion), ndër të cilat nga bota e futbollit mund të veçohen gazetarja e njohur sportive italiane, Diletta Leotta, dhe e fejuara e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez.

Një lajm sensacional për shqiptarët është edhe prania e Alketa Vejsiut, prezantueses së Festivalit të fundit në Radio Televizionin Shqiptar.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Goli i dyshimtë në Kukësi-Partizani, flet arbitri pas porte: Topi e kaloi vijën!

Publikuar

-

Nga

“A e kaloi topi vijën fatale apo jo”? Kjo është pyetja që është bërë më së shumti në radhët e tifozëve të Partizanit dhe atyre të Kukësit… Çështje në fakt që ka ngjallur edhe debat të ashpër jo vetëm mes tifozëve, por edhe specialistëve të gjykimit. Mandej pas kësaj lindin “teoritë konspirative” se mund të […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Starova gjen zgjidhjen për gabimet e arbitrave: Ja çfarë duhet bërë

Publikuar

-

Nga

Kampionati shqiptar vazhdon të dhurojë polemika të shumta çdo javë dhe java e 19 nuk ka kaluar pa probleme. Ndërkohë, trajneri Sulejman Starova u shpreh se në këtë kampionat nuk flitet për teknologji por të paktën duhet të kishte 6 gjyqtarë në çdo ndeshje. Në emisionin “Pressing”, Starova analizoi edhe kampionatin. “Duke përmendur defektet e […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Kërcënon hapur Kapllanaj: Mos u çuditsni kur kampionati të mbetet me 9 ekipe

Publikuar

-

Nga

Dy humbjet e fundit në kampionat, kanë trazuar ambientin në kampin e Bylisit dhe presidenti Besnik Kapllanaj u shpreh për emisionin “Pressing” se kampionati mund të vazhdojë me 9 skuadra nëse nuk merren masa. Situata te klubi ynë është bërë e vështirë sepse ka dy ndeshje ku flasin faktet. Nuk e di as unë vetë […]

LEXO TE PLOTE