Connect with Us

Laçi bëhet i frikshëm, prezanton ish-futbollistin e Tiranës

Sport

Laçi bëhet i frikshëm, prezanton ish-futbollistin e Tiranës

Publikuar

-

Bedri Greca është goditja e parë e Laçi në merkaton e janarit! 

GRECA

Ish-futbollisti i Tiranës, Flamurtarit, Kukësit, Luftëtarit dhe së fundmi Gjilanit në Kosovë, është prezantuar sot si afrim i bujshëm në repartin ofensiv.

Për largimin e 29-vjeçarit nga Gjilani u krijuan polemika të shumta, ndërsa kishte edhe negociata me Bylisin në këtë periudhë, por kurbinasit e kanë fituar këtë duel.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Starova gjen zgjidhjen për gabimet e arbitrave: Ja çfarë duhet bërë

Publikuar

-

Nga

Kampionati shqiptar vazhdon të dhurojë polemika të shumta çdo javë dhe java e 19 nuk ka kaluar pa probleme. Ndërkohë, trajneri Sulejman Starova u shpreh se në këtë kampionat nuk flitet për teknologji por të paktën duhet të kishte 6 gjyqtarë në çdo ndeshje. Në emisionin “Pressing”, Starova analizoi edhe kampionatin. “Duke përmendur defektet e […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Kërcënon hapur Kapllanaj: Mos u çuditsni kur kampionati të mbetet me 9 ekipe

Publikuar

-

Nga

Dy humbjet e fundit në kampionat, kanë trazuar ambientin në kampin e Bylisit dhe presidenti Besnik Kapllanaj u shpreh për emisionin “Pressing” se kampionati mund të vazhdojë me 9 skuadra nëse nuk merren masa. Situata te klubi ynë është bërë e vështirë sepse ka dy ndeshje ku flasin faktet. Nuk e di as unë vetë […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Formacioni më i mirë i javës së 19-të/ Dominon Tirana, Kukësi dhe Vllaznia

Publikuar

-

Nga

Ky është formacioni më i mirë për javën e 19-të të Superiores sipas “Sport Ekspres”. Jeni dakord?

LEXO TE PLOTE