Connect with Us

Trajneri i ri i Barcelonës e nis vrullshëm merkaton, projekton rikthimin e bujshëm

La Liga

Trajneri i ri i Barcelonës e nis vrullshëm merkaton, projekton rikthimin e bujshëm

Publikuar

-

Quique Setien e nis vrullshëm merkaton te Barcelona. Sipas “Cadena Ser”, trajneri i ri i katalanasve iu ka kërkuar drejtuesve të ekipit rikthimin e Coutinhos.

Braziliani pëlqehet shumë nga Setien, dhe duket se është lojtari ideal për skemat.

Barcelona e ka huazuar Coutinhon te Bayern Munich deri në fund të sezonit me të drejtë blerje për 80 milionë euro, por me ardhjen e Setien duket se braziliani do të rikthehet në “Camp Nou” për sezonin e ri.

Coutinho po ecën mirë te bavarezët, pavarësisht se skema e përdorur nga gjermanët nuk është idealja për të. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

La Liga

Kaos te Barcelona, e pëson keq dhe Rei Manaj

Publikuar

-

Nga

Pas një sërë diskutimesh, duket se Barcelona ia ka dalë të bindë Mesin me shokë për reduktimin e pagesave në këtë kohë kriz për shkak të Koronavirusit, ndërsa pjesën e mbetur do e marrin kur situata të qetësohet. Ndërkohë  nga Spanja raportohet se diçka e tillë do ndodhë për gjithë klubin, duke përfshirë edhe ekipin […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Bare flet nga izolimi/ E prisja me padurim ftesën nga Kombëtarja, kam oferta

Publikuar

-

Tradita e fierakëve në Kombëtare vazhdon edhe me dyshen, Odise Roshi dhe Keidi Bare. Ky i fundit shihet si një e ardhme e mesfushës kuqezi. Bare, në një pronocnim që ka dhënë për “Supersport”, në emisionin “Fun Zone”, ka pohuar: “Unë jam një tip që rri zakonisht në shtëpi pas stërvitjes. Tani jemi si një […]

LEXO TE PLOTE

La Liga

Koronavirusit nuk i shpëton as Barcelona, zbulohet rasti i parë

Publikuar

-

Zbulohet rasti i parë i pozitivitetit me Koronavirus në shtëpinë e Barcelonës. Në fakt, nuk bëhet fjalë për ndonjë futbollist, por për Ramon Canal, menaxherin e stafit mjekësor të klubit “blaugrana”. Drejtuesit e Barcelonës kanë dhënë urdhër që të izolohen dhe të bëjnë testin të gjithë ata punonjës të klubit që kanë patur kontakte me […]

LEXO TE PLOTE