Connect with Us

Zbulohet shifra, ja sa ka paguar Napoli për shërbimet e Amir Rrahmanit

Sport

Zbulohet shifra, ja sa ka paguar Napoli për shërbimet e Amir Rrahmanit

Publikuar

-

Mungon vetëm zyrtarizimi. Amir Rrahmani do të jetë pjesë e Napolit sezonin e ardhëm, teksa do të bashkohet me Elseid Hysajn.

Plot 14 milionë euro do t’i kushtojë klubit napoletan, transferimi i ish-mbrojtësit të Partizanit, i cili pritet të zyrtarizohet ditën e nesërme.

Gjithashtu bëhet me dije se nëse Napoli siguron kualifikimin në Ligën e Kampionëve edicionin e ardhshëm, atëherë Verona do të përfitojë edhe 2 milionë euro të tjera në llogari.

Pritet që shqiptari i Kosovës, të kryej testet miqësore në “Villa Stuart”, ditën e nesërme.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Starova gjen zgjidhjen për gabimet e arbitrave: Ja çfarë duhet bërë

Publikuar

-

Nga

Kampionati shqiptar vazhdon të dhurojë polemika të shumta çdo javë dhe java e 19 nuk ka kaluar pa probleme. Ndërkohë, trajneri Sulejman Starova u shpreh se në këtë kampionat nuk flitet për teknologji por të paktën duhet të kishte 6 gjyqtarë në çdo ndeshje. Në emisionin “Pressing”, Starova analizoi edhe kampionatin. “Duke përmendur defektet e […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Kërcënon hapur Kapllanaj: Mos u çuditsni kur kampionati të mbetet me 9 ekipe

Publikuar

-

Nga

Dy humbjet e fundit në kampionat, kanë trazuar ambientin në kampin e Bylisit dhe presidenti Besnik Kapllanaj u shpreh për emisionin “Pressing” se kampionati mund të vazhdojë me 9 skuadra nëse nuk merren masa. Situata te klubi ynë është bërë e vështirë sepse ka dy ndeshje ku flasin faktet. Nuk e di as unë vetë […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Formacioni më i mirë i javës së 19-të/ Dominon Tirana, Kukësi dhe Vllaznia

Publikuar

-

Nga

Ky është formacioni më i mirë për javën e 19-të të Superiores sipas “Sport Ekspres”. Jeni dakord?

LEXO TE PLOTE