Connect with Us

Interi flakë në merkato, siguron yllin e madh

Seria A

Interi flakë në merkato, siguron yllin e madh

Publikuar

-

Interi nuk përmbahet në merkato! Conte do fuqizime dhe Marotta i është futur punës me kokë. Aq sa pas ardhjes në Milano të Spinazzolas, pasi është arritur akordi për Giroud, në Londër ndodhet drejtori sportiv Ausilio, që po takohet me drejtuesit e Tottenham.

Në tavolinë Eriksen: tani dhe shpejt! Oferta e Interit është 14 mln euro, ndërsa skuadra “spurs” kërkon 21 mln euro, por do të gjendet një gjuhë e përbashkët sipas “Daily Mail”. Eriksen i ka dhënë fjalën Interit dhe madje me futbollistin është edhe kontrata prej 7,5 mln eurosh në sezon.

Ausilio dëshiron të kthehet në Itali me Eriksen ose të paktën me akordin në xhep!

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Seria A

Verona nuk pyet për krizën, i rrit çmimin Marash Kumbullës

Publikuar

-

Nga

Marash Kumbulla padyshim është një nga zbulimet më të mëdha në Serie A këtë sezon, teksa po tregon paraqitje të shkëlqyera me Veronën. Pikërisht për shkak të këtyre paraqitjeve, në gjurmët e futbollistit janë vënë disa ekipe të mëdha, që kërkojnë ta marrin shqiptarin. Skuadra si Çelsi, Interi, Napoli, Evertoni, Lajpcigu dhe Fiorentina e ndjekin […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

“Anulimi i sezonit të Serisë A do të ishte një katastrofë”, Igli Tare i befason të gjithë me deklaratën

Publikuar

-

Nga

Nëse sezoni aktual i Serisë A anulohet për shkak të shpërthimit të koronavirusit do të ishte një “katastrofë”, sipas drejtorit sportiv të Lazio, Igli Tare. Kampionati italian është pezulluar pafundësisht për shkak të krizës Covid-19, me lojtarët dhe stafet nga të gjitha klubet që janë në izolim në përputhje me rregullat e reja të qeverisë. […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Kasano mashtron keq gazetarin italian, por më pas del blof

Publikuar

-

Nga

Kasano ka bërë një mashtrim vërtet të ulët në intervistën e fundit të dhënë, duke folur për Ronaldo Nazarion, atë fenomenin. Duke e ditur që njerëzit i duan historitë me prapaskena dhe që tregojnë kampionët e hershëm, Kasano e ka shfrenuar imagjinatën, duke e shpikur vetë një të tillë. Po humbisnim 1-0 kundër Deportivos. Ata […]

LEXO TE PLOTE