Connect with Us

Interi mbetet me “gisht në gojë”/ Pas Juventusit, PSG-ja i rrëmben një super lojtar

Seria A

Interi mbetet me “gisht në gojë”/ Pas Juventusit, PSG-ja i rrëmben një super lojtar

Publikuar

-

Dejan Kulusevski ishte shumë pranë transferimit tek Interi, por në fund zgjodhi Juventusin. I njëjti skenar duket se po përsëritet tani me Christian Eriksen.

Kur të gjithë prisnin zyrtarizimin e danezit tek zikaltrit, në lohë hynë PSG-ja, e cila i prish planet Interit.

“Mirro” shkruan se PSG është e gatshme të ofrojë 20 milionë euro që në merkaton e janarit për Christian Eriksen, ndërsa Interi ka ofruar vetëm 10 milionë euro.

Kontrata e mesfushorit me Tottenham-in skadon në fund të këtij sezoni dhe ai nuk ka pranuar të rinovojë. Ndaj, Tottenhami për të mos dalë pa gjë, është i gatshëm të pranojë ofertën më të mirë për të që vjen gjatë janarit. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Seria A

Futbollisti i klubit të Serisë A dyshohet se është prekur nga Coronavirusi, ja çfarë ndodh në stërvitje

Publikuar

-

Coronavirusi ka tmerruar Italinë dhe sidomos rajonin e Lombardisë, ku janë shfaqur edhe rastet më të shumtë të të prekurve. Deri më tani janë mbi 520 të prekur dhe 14 viktima në Itali. Virusi nuk ka kursyer edhe futbollin, teksa është konfirmuar një futbollist, i cili luan në Serie C me Coronavirus, ndërsa dyshohet edhe […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Donte të bënte foto me Ronaldon, tifozi e pëson keq (video)

Publikuar

-

Juventusi u mposht nga Lyon dhe normalisht humori te lojtarët bardhezi nuk ishte i mirë. Kjo u pa edhe te Cristiano Ronaldo, kur në një moment në fushë u fut një tifoz i cili donte të takonte idhullin e tij. Djaloshi shkoi me vrull drejt portugezit, i cili shihet me nerva. Ronaldo mundohet ta trembë […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Juventusi çalon në Champions, Lyoni kënaqet me një gol

Publikuar

-

Një gol i Lucas Tousart pas gjysmë ore lojë vendosi ndeshjen mes Lyon dhe Juventusit. Francezët ia dolën të fitojnë ndeshjen e parë në shtëpi dhe kualifikimi i bardhezinjve të Sarrit vështirësohet pas kësaj humbje. Skuadra e Rudi Garcia dominoi pjesën e parë përballë një Juventusi kaotik dhe ia doli të gjente golin e avantazhit. […]

LEXO TE PLOTE