Connect with Us

Surprizat nuk kanë fund, Bernard Berisha bashkohet me… Kukësin

Sport

Surprizat nuk kanë fund, Bernard Berisha bashkohet me… Kukësin

Publikuar

-

Fazat përgatitore në Antalia, ka bërë bashkë ish-futbollistin e Besës së Kavajës dhe Skënderbeut, Bernard Berisha, i cili është takuar me lojtarët kosovarë të Kukësit, në resortin ku skuadra verilindore është akomoduar.

berisha

Një ditë tepër e veçantë për ishin e Skënderbeut, i cili takoi Ilir Avdylin, Vesel Limajn, Valon Ethemin, Besar Musollin si dhe ish-futbollistin e Kukësit, Flamurtarit dhe Skënderbeut Donjet Shkodrën.

Këtë moment, Berisha e ka ndarë në rrjetet sociale. Pavarësisht se kanë qenë kundërshtarë në fushë, Berisha dhe pjesa tjetër e skuadrës së Kukësit bashkë me Shkodrën ruajnë raporta të  miqësore midis tyre.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

“Gol line technology”, ja stadiumi i vetëm shqiptar ku është instaluar

Publikuar

-

Nga

Futbolli i ditëve të sotme ka përqafuar gjithnjë e më shumë teknologjinë, por sërish polemikat nuk janë shmangur. Penallti, kontakte, prekje apo jo prekje të sferës, apo edhe goli po apo jo i shënuar diskutohen shumë. Mirëpo, për të paktën një gjë, në ditët e sotme siguria është më shumë sesa maksimale nëse sfera e […]

LEXO TE PLOTE

Sport

E bujshme/ Legjenda e Rejnxhërs nuk i kursen lëvdatat për yllin shqiptar

Publikuar

-

Nga

Florian Kamberi i ka bërë të gjithë për vete në klubin e Rejnxhërs, në të cilin u transferua vetëm në merkaton e janarit nga Hibernian. Megjithatë, koha e shkurtër në dispozicion dhe ndeshjet e pakta, nuk kanë qenë një pengesë për sulmuesin shqiptar i cili ka treguar aftësitë e tij duke marrë komplimente nga trajneri […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Koronavirusi ndryshon axhendën e kombëtares, ja ç’do ndodhë me kuqezinjtë

Publikuar

-

Nga

Koronavirusi është kthyer në një problem të madh për Italinë, vend në të cilin infeksioni ka shkaktuar edhe viktima. Nga kjo situatë e vështirë nuk mund të shpëtonte edhe futbolli, teksa në javën e kaluar disa ndeshje u anuluan, ndërsa në këtë javë disa prej sfidave do luhen pa pjesëmarrjen e tifozëve. Ndërkohë, në muajin […]

LEXO TE PLOTE