Connect with Us

VIDEO/ Dalim pamjet e festës së çmendur të futbollistëve të Manchester City-t me 22 modelet

Premier Liga

VIDEO/ Dalim pamjet e festës së çmendur të futbollistëve të Manchester City-t me 22 modelet

Publikuar

-

Futbollistët e Manchester City u argëtuan pak ditë më parë me 22 modele Instagrami, në një hotel luksoz në Cheshire (Angli).

Vajzat udhëtuan të dielën drejt Resort Golf Mere, ku një natë kushton 150 paund, para ndeshjes së ekipit kundër Aston Villa.

Shumë prej modeleve dokumentuan në Instagram udhëtimi e tyre luksoz, duke postuar foto dhe video në pishinë, apo moment relaksuese, të veshura me veshje seksi.

Duke folur për “The Sun”, një burim tha se ishte kjo ishte festa e Krishtlindjes e shtyrë në kohë, për lojtarët dhe se një punonjës i klubit kishte kaluar muaj me radhë për të organizuar mbrëmjen.

Mendohet se festa ishte bërë me lejen e vetë trajneri Pep Guardiola, por nuk dihet nëse ai ishte në dijeni për 22 modelet.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Premier Liga

Ish-ylli i Barcelonës po shkëlqen këtë sezon, i habit të gjithë me deklaratën e tij/ Mund të shisja drogë…

Publikuar

-

Ylli i Premier Leagues, Adama Traore, ka treguar historinë e tij të dhimbshme të fëmijërisë. Sulmuesi i krahut ka treguar për fëmijërinë e tij dhe kohën kur ishte në Barcelonë. Ai ka treguar se kur ishte në Spanjë mund të bëhej pjesë e getove dhe të shiste drogë. “Unë, vëllaim im dhe disa shokë domenikianë […]

LEXO TE PLOTE

La Liga

Perez “heq qafe” dështakun e madh dhe përgatit 126 milionë euro për yllin e Liverpoolit

Publikuar

-

Real Madridi beson se mund ta joshë Mohamed Salah, që ta lërë Liverpool për një marrëveshje 126 milionë euro. Të paktën kështu pretendon “El Desmarque”, një media pranë klubit të bardhë. Sulmuesi egjiptian ka qenë prej kohësh i lidhur me “Los Blancos”. Në “Santiago Bernabeu”, atë e shohin si një alternativë më të lirë se […]

LEXO TE PLOTE

La Liga

Katon i kuq, penallti dhe 3 gola/ Guardiola dhe djemtë e tij dalin me kokën lartë nga “Bernabeu”

Publikuar

-

Manchester City ka arritur një fitore shumë të rëndësishme në “Santiago Bernabeu” ndaj Real Madrid, duke hedhur një hap të sigurt drejt çerekfinaleve të Champions League. Skuadra e drejtuar nga Pep Guardiola triumfoi 2-1 në Madrid, duke përmbysur disavantazhin pas golit të Isco. Gabriel Jesus dhe De Bruyne me 11-metërsh i dhanë fitoren “Citizens” në […]

LEXO TE PLOTE