Connect with Us

E BUJSHME/ Mërgim Mavraj vesh fanellën e Tiranës, i bën tagg edhe Arlind Ajetit

Kombëtare

E BUJSHME/ Mërgim Mavraj vesh fanellën e Tiranës, i bën tagg edhe Arlind Ajetit

Publikuar

-

Tirana është në kërkim të një mbrojtësi qendre në këtë merkato janari. Emra të bujshëm kanë qarkulluar këtë periudhë, ndërkohë që së fundmi.

Me anë të një postimi në faqen e tij në Instagram, Mërgim Mavraj ka publikuar një foto me kostumin e Tiranës dhe në shoqërin e Mario Nikollit që është zyrtari i klubit të Tiranës. Në postimin e tij, Mavraj ka bërë Tagg edhe Ajetin, një shenjë që mund të tregojë se e ardhmja e tij mund të të jetë te bardheblutë.

Ajeti momentalisht është pa ekip, ndërsa është në pritje të ofertave në Europë. Nëse nuk do të firmos me ndonjë klub të madh, Ajeti mund ta vijojë karrierën e tij në Shqipëri të Tirana.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

Kola shfryn ndaj Edi Ramës: Një m*t bëre me premtimin e 100 ditëve

Publikuar

-

Nga

Ish-futbollisti i njohur i Tiranës Agustin Kola kritikoi ashpër kryeministrin Edi Rama, i cili refuzoi të miratonte një paketë ndihme financiare për klubet e futbollit shqiptar për shkak të ndërprerjes së kampionatit prej pandemisë së koronavirusit. Nëpërmjet një deklarate, ish-sulmuesi i famshëm i 24-herë kampionëve të Shqipërisë i kujtoi kryeministrit Rama se në klube nuk […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

UEFA letër Federatave: Futbolli nuk do të ndalet

Publikuar

-

Nga

Letra zyrtare dërguar nga Presidenti i UEFA-s Ceferin, drejtuesi e ECA, Andrea Agnelli, dhe drejtuesi i Ligave Europiane, Lars-Christer Olsson, për federatat europiane të futbollit dhe anëtarët e ligave. Nyon, 2 Prill 2020 Të nderuara federata anëtare, Të nderuar kampionate anëtare, Të nderuar klube anëtare, Kriza shëndetsore e tanishme e shkaktuar nga përhapja e COVID-19 nuk […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

E bënë ndaj Shqipërisë/ Francezët racizëm edhe afrikanëve, por iu kthehet Eto: Bij k*rvash

Publikuar

-

Nga

Një eksperiment vërtet i çmendur është hedhur si hipotezë nga dy mjekë francezë, që kanë kërkuar që vaksinat kundër COVID-19 të bëhen në Afrikë. Pra duke i përdorur njerëzit në këtë kontinent si kafshë, për të testuar sesa e sigurtë është vaksina e përdorur, që mund të jap shumë efekte anësore dhe askush nuk e […]

LEXO TE PLOTE