Connect with Us

VIDEO/ Erjona Sulejmani tërbon fansat, zhvishet në “Instagram”

Sport

VIDEO/ Erjona Sulejmani tërbon fansat, zhvishet në “Instagram”

Publikuar

-

Modelja shqiptare Erjona Sulejmani vazhdon të ngacmojë herë pas here ndjekësit e saj të shumtë me foto dhe video shumë provokuese në rrjetet sociale. Ish-bashkëshortja e Blerim Xhemajlit, këtë herë ka zgjedhur një video ku i lë pak vend imagjinatës për të përshëndetur ndjekësit e saj në këto ditë të para të vitit 2020.

Sulejmani ka postuar një video buzë pishinës, siç ka ndodhur shpesh pasi kalon një pjesë të kohës në ishujt spanjollë. Por këtë radhë modelja shqiptare i linte shumë pak vend imagjinatës për të gjithë ndjekësit pasi vetëm një jastëk fshehte topless-in e saj.

Një video e cila ka qarkulluar në rrjetet sociale ku ajo është bërë një personalitet i njohur për tifozët në Shqipëri e jo vetëm.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: